Strona główna / X-banner (Pająk)

X-banner (Pająk)

X-bannery stanowią obecnie dość nietypowe i innowacyjne rozwiązanie – przede wszystkim dla przedsiębiorców, jak i szkoleniowców. Czym jest X-banner? Nie jest to nic innego, jak reklama na stelażu! Jest przenośna i wytrzymała. Stosuje się ją w wielu firmach podczas swego rodzaju konferencji czy też szkoleń wyjazdowych (z uwagi na jej mobilność). Reklama ta może promować konkretny produkt lub też może doskonale prezentować wizerunek firmy.

Cennik X-banner

Rozmiar, cm Nakład
1 szt. 2-9 szt. od 10 szt
85 x 180 165 160 155
120 x 200 225 220 215

X-banner składa się z 4 prętów, które napinają wydruk, z samego nadruku (materiał stosowany do druku nie przepuszcza światła i jest niezwykle trwały) oraz nóżki zapewniającej reklamie stabilność. Nadruk mocowany jest do prętów za pomocą oczek.

W komplecie:

  • Wydruk na materiale bannerowym (blockout)
  • Konstrukcja metalowa (aluminium).
  • Torba transportowa.

wydruk x-banner

X-bannery są niezwykle proste w swojej obsłudze, wytrzymałe oraz lekkie! Co ważne, w X-bannerach grafikę w każdej chwili można wymienić, co daje jeszcze większe możliwości co do ich zastosowania.

Swoje X-bannery śmiało możemy Państwu zarekomendować! Są one wysokiej jakości, za sprawą wykorzystywanego przez nas sprzętu (drukujemy na ploterze Latex), co zapewnia nam uzyskanie grafiki z „najwyższej półki”, a sama konstrukcja naszych X-bannerów jest stabilna, solidna i trwała! Tego typu banner reklamowy będzie stanowić dla Państwa inwestycję na lata!

Zalety X-bannerów:

  1. Mobilność, lekkość oraz łatwość w obsłudze – możemy zabrać je niemal wszędzie i samodzielnie je rozłożyć oraz złożyć.
  2. Stabilność i trwałość – dzięki solidnym materiałom, reklamy tej można używać przez długi czas.(materiał odporny na promieniowanie UV, na jakiekolwiek rozdarcia itd.)
  3. Funkcjonalność – grafikę można wymieniać bez konieczności zakupu kolejnego stelaża.
  4. Szybki czas realizacji zamówienia oraz dobra cena.

Często zadawane pytania

Jest to specjalne płótno najwyższej jakości, z nadrukiem, posiadające aluminiową konstrukcję.
X- baner posiada wygodną, składaną konstrukcję, łatwą w montażu.
Roll-up to rodzaj reklamy drukowanej na płótnie fotograficznym, natomiast X-banner to składana konstrukcja wraz z materiałem banerowym.
Tak, jest możliwość odbioru osobistego.
Tak, wykonujemy nawet najtrudniejsze projekty graficzne.
Złóż / wyceń zamówienie on-line

Miejsce odbioru:

DostawaOdbiór osobisty

dane kontaktowe:

Twoje zamowienie

Cena

Termin realizacji: 1-5 dni robocze

 

Usługi dodatkowe