Strona główna / Banery reklamowe

Banery reklamowe

Jeśli jesteś zainteresowany tanią reklamę zewnętrzną lub wewnętrzną, to bardzo fajnym rozwiązaniem będzie baner reklamowy. Baner nadaje się do powieszenia w dowolnym miejscu przeznaczonym na reklamę twojej firmy, np.  przed wejściem do biura, aby zwrócić uwagę przechodniów na nazwę firmy.

Materiał na którym wykonujemy druk banerów jest trwały (grubość 510g) i odporny na warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu nowych technologii, druk na naszych banerach nie ściera się i nie zmienia kolorów, nawet pod wpływem słońca. Wielkoformatowy baner jest mobilny i lekki, łatwy w montażu, transporcie i przechowywaniu.

Dlaczego my:

 1. Druk wysokiej jakości (rozdzielczość 1440 DPI).
 2. Drukujemy na materiale banerowym Premium jakości, który odporny na działanie wody i promieni UV, nie tracąc pod ich wpływem elastyczności i wytrzymałości.
 3. Możliwość zamówienia projektu graficznego.
 4. Możliwość dostawy i montażu.

Cennik banerów reklamowych

Banery reklamowe: Cena za 1m2
Baner Frontlit Premium, 510g 45
Baner Frontlit Premium, 510g + laminowanie 65
Siatka Mesh 50
Cena za 1m2
45 zł
Cena za 1m2
50 zł

* Wszystkie podane ceny są wartościami netto do których należy doliczyć 23% podatku VAT.

Rodzaje banerów reklamowych

Baner frontlit. Bardzo popularny i tani materiał banerowy do reklamy zewnętrznej. Grubość materiału wynosi 510 gramów. Jest oczkowany w cenie (oczka co 50 cm). Składa się z tkaniny winylowej na poliestrowym nośniku. Tkanina jest dostępna w opcji laminowanej. Frontlit wykazuje odporność na wodę, promienie UV, niskie i wysokie temperatury. Kawałki można zgrzewać i uzyskiwać większą powierzchnię. Maksymalna szerokość banera – 150 cm.

Siatka mesh jest bardzo lekka, wykonana z PCV i często spotykana na banerach wielkoformatowych. Sprawdza się idealnie na elewacjach, ogrodzeniach, rusztowaniach, stelażach. Siatka ta ma bardzo dobrą jakość druku i jest odporna na niskie i wysokie temperatury, na wiatr oraz na promienie UV. Zapewnia bardzo dobrą widoczność nadrukowanych materiałów.

Banery reklamowe – druk i montaż banerów

 • Banery reklamowe drukujemy na najwyższej jakości podłożu.
 • Druk banerów w jakości fotograficznej.
 • Zadruk jest w pełnym kolorze.
 • Każdy baner jest dodatkowo wzmacniany na brzegach.
 • Projekt graficzny od 40 zł.
 • Odbiór osobisty lub wysyłka.

Przykładowe zdjęcia

Jeżeli masz swój projekt, to przed wydrukiem baneru, chętnie doradzimy i podpowiemy, co można zmienić. Istnieje także opcja zamówienia projektu graficznego od naszego kreatywnego zespołu grafików. Do każdego zamówienia i klienta podchodzimy indywidualnie. Minimalna wartość zamówienia od 1 m2.

Często zadawane pytania

Tak, można odebrać osobiście.
Baner jest wykonany ze specjalnego materiału banerowego Frontlit, odpornego na czynniki atmosferyczne.
Baner jest oczkowany co 50 cm.
2-3 lata, a nawet i dłużej. Dużo zależy od tego, gdzie będzie wywieszony i czy będzie mieć bezpośredni kontakt ze słońcem.
W przypadku mocowania banera do ściany i innych, podobnych powierzchni, mocujemy go za pomocą śrub. W innych sytuacjach stosujemy jednorazowe opaski zaciskowe.
Tak. Cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od rodzaju zamówienia.
Złóż / wyceń zamówienie on-line

  Miejsce odbioru:

  DostawaOdbiór osobisty

  dane kontaktowe:

  Twoje zamowienie

  Cena

  Termin realizacji: 1-5 dni robocze

   

  Inne usługi reklamowe: