Strona główna / Banery reklamowe

Banery reklamowe

Jeśli jesteś zainteresowany tanią reklamę zewnętrzną lub wewnętrzną, to bardzo fajnym rozwiązaniem będzie baner reklamowy. Baner nadaje się do powieszenia w dowolnym miejscu przeznaczonym na reklamę twojej firmy, np.  przed wejściem do biura, aby zwrócić uwagę przechodniów na nazwę firmy.

Materiał na którym wykonujemy druk banerów jest trwały (grubość 510g) i odporny na warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu nowych technologii, druk na naszych banerach nie ściera się i nie zmienia kolorów, nawet pod wpływem słońca. Wielkoformatowy baner jest mobilny i lekki, łatwy w montażu, transporcie i przechowywaniu.

Dlaczego my:

  1. Druk wysokiej jakości (rozdzielczość 1440 DPI).
  2. Drukujemy na materiale banerowym Premium jakości, który odporny na działanie wody i promieni UV, nie tracąc pod ich wpływem elastyczności i wytrzymałości.
  3. Możliwość zamówienia projektu graficznego.
  4. Możliwość dostawy i montażu.

Cennik banerów reklamowych

Cena za 1m2
Druk baneru reklamowego na materiale frontlit 510gr 38
Materiał
Cena za 1m2
Baner frontlit 510gr
38

* Wszystkie podane ceny są wartościami netto do których należy doliczyć 23% podatku VAT.

Maksymalna szerokość banera – 150 cm. W cenie jest zgrzewanie i oczkowanie co 50 cm. Oprócz zwykłego banera istnieje możliwość druku banera dwustronnego.

 

Jeżeli masz swój projekt, to przed wydrukiem baneru, chętnie doradzimy i podpowiemy, co można zmienić. Istnieje także opcja zamówienia projektu graficznego od naszego kreatywnego zespołu grafików. Do każdego zamówienia i klienta podchodzimy indywidualnie. Minimalna wartość zamówienia od 1 m2.

Inne usługi reklamowe

Często zadawane pytania

Tak, można odebrać osobiście.
Baner jest wykonany ze specjalnego materiału banerowego Frontlit, odpornego na czynniki atmosferyczne.
Baner jest oczkowany co 50 cm.
2-3 lata, a nawet i dłużej. Dużo zależy od tego, gdzie będzie wywieszony i czy będzie mieć bezpośredni kontakt ze słońcem.
W przypadku mocowania banera do ściany i innych, podobnych powierzchni, mocujemy go za pomocą śrub. W innych sytuacjach stosujemy jednorazowe opaski zaciskowe.
Tak. Cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od rodzaju zamówienia.
Złóż / wyceń zamówienie on-line

Miejsce odbioru:

DostawaOdbiór osobisty

dane kontaktowe:

Twoje zamowienie

Cena

Termin realizacji: 1-5 dni robocze