Strona główna / Druk naklejek samoprzylepnych

Druk naklejek samoprzylepnych

druk naklejek samoprzylepnych

Naklejki mogą być zarówno narzędziem marketingowym, jak i narzędziem służącym do informowania klientów. Drukowanie naklejek reklamowych to dobry sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji. W naszej drukarni drukujemy naklejki i etykiety w najwyższej jakości (matowa lub błyszcząca folia), z możliwością nacięcia do dowolnego kształtu i wymiaru. Możliwe wycięcie naklejek w kształcie koła, prostokąta, kwadratu, lub w każdym innym proponowanym przez klienta.

Naklejki i wlepki na zamówienie można złożyć poprzez specjalny formularz, znajdujący się poniżej.

Kalkulator naklejek na zamówienie on-line

Twoe zamowienie
Cena

Termin realizacji: 2-5 dni robocze

Oprócz druku naklejek oferujemy także laminowanie, ponieważ taka naklejka jest odporna na warunki atmosferyczne przez długi czas. Wykonujemy wycięcie każdej naklejki po obrysie (gratis). Istnieje możliwość pozostawienia wykonanych naklejek w jednym całym arkuszu lub wycięcia pojedynczych sztuk.

Jak przygotować projekt naklejki?
Każdy plik graficzny przed przekazaniem do druku jest sprawdzany przez nas pod kątem technicznego przygotowania do druku.
Jak zamówić projekt naklejki?
Istnieje także możliwość przygotowania profesjonalnego projektu graficznego przez nasz kreatywny dział graficzny. Cena od 49 zł.

Często zadawane pytania

Zamówienia naklejek dokonasz w 3 krokach: 1) Wybierasz parametry naklejki. 2) Dołączasz plik do druku. 3) Skontaktujemy się z tobą dla potwierdzenia szczegółów dostawy i płatności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie, napisz w formie poniżej.
Tak, drukujemy naklejki na zamówienie. Nie zajmujemy się sprzedażą gotowych naklejek. Naklejki drukujemy od pojedynczych sztuk.
Naklejki samoprzylepne mogą być dowolnego kształtu i materiału (papierowe lub foliowe). Naklejki nacinane są ploterem dzięki czemu wielkość może być dowolna.
Tak, posiadamy 2 opcji: na jednym arkuszy albo nacinamy na pojedyncze sztuki.
To nic innego jak zabezpieczenie wydruku przed działaniem warunków atmosferycznych, a także uszkodzeniami mechanicznymi. Z biegiem czasu kolory naklejek blakną co wygląda mało estetycznie. Taka reklama zamiast przyciągać klientów skutecznie ich odstrasza.
Złóż / wyceń zamówienie on-line

Miejsce odbioru:

DostawaOdbiór osobisty

dane kontaktowe:

Twoje zamowienie

Cena

Termin realizacji: 1-5 dni robocze