Strona główna / Szyldy reklamowe

Szyldy reklamowe

Szyldy reklamowe to jeden z bardziej popularnych i estetycznych form reklamy. Zapewnia większą rozpoznawalność przedsiębiorstwa i budowaniu świadomości marki u klienta. Projektujemy i wykonujemy szyldy z wielu materiałów – Dibondu, Plexi oraz PCV.

  • Grubość płyt: do 20 mm, możliwość wycinania dowolnych kształtów
  • Nadruk: Druk w technologii ECO-Solvent – jakość fotograficzna.
  • Możliwość montażu: Na klej bez widocznych wkrętów i śrub montażowych lub na eleganckich dystansach ze stali nierdzewnej.

1

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie wykonać szyld w dowolnym kształcie.

2

Szyldy reklamowe i tabliczki wykonujemy zazwyczaj w terminie 2-4 dni robocze.

3

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branże reklamowej.

4

Wysoka jakość wykonania oraz materiałów.

 

Szyld reklamowy jest wizytówką firmy, spełniającą funkcję informacyjną i wizualną dla firmy. Na tabliczkach wykonujemy dowolną grafikę, logo czy napisy.

Szyldy wykonujemy z płyt Dibondu, Plexi oraz ze spienionego PCV. Wybór konkretnego materiału zależy od formy reklamy i miejsca docelowego.

Rodzaje szyldów reklamowych

Szyld z plexi

  • Szyld reklamowy z płyty plexi to bardzo popularna forma szyldów. Pleksa to bardzo twardy materiał przypominający szkło, a przede wszystko to bardzo estetyczne tworzywo. Jest zazwyczaj wykorzystywana w biurowcach, sklepach oraz hotelach i restauracjach. Nadaje się idealnie na zewnątrz budynku, jak i do wewnątrz.

W naszej ofercie występuje w wersji bezbarwnej, mlecznej, matowej, białej, czarnej, dymionej i lustrzanej.

 

Dibond

  • Szyld z dibondu wykonany są z dwóch warstw aluminium, połączonych rdzeniem. Dibond lekki, bardzo wytrzymały i estetyczny materiały i wykazuje wysoką odporność na działanie czynników zewnętrznych. Przeważnie wykorzystuje się w produkcji tabliczek firmowych.

co to jest dibond

Obróbka dibonda odbywa się na profesjonalnej obrabiarce Volter CNC Routers.

Proces frezowania dibondu - dla szyldów, tablic reklamowych i kasetonówProces frezowania dibondu - dla szyldów, tablic reklamowych i kasetonów

Do produkcji szyldów reklamowych używamy płyt dostępnych w szerokiej palecie kolorów i formatów. Kolor srebrny i złoty może mieć strukturę “szczotkowanej stali”.

Szyldy z PCV

  • Szyld ze spienionej płyty PVC to materiał bardzo łatwy w obróbce, który jednocześnie jest wodoodporny, jednak lepiej go stosować wewnątrz. Główną zaletą PCV jest niska cena oraz bardzo prosta obróbka.

Często zadawane pytania

Złożyć zamówienie można przez formularz kontaktowy niżej lub wysyłając e-mail.
Średni czas realizacji zamówienia to od 2 do 4 dni roboczych.
Dostawa bądź odbiór osobisty.
Maksymalna wielkość płyty to 3x4m.
Tak, wykonujemy usługi montażowe.

 

Cena szyldów reklamowych

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Cena uzależniona od rozmiaru szyldu, materiału z jakiego ma być wykonany, jego rodzaju, a także dodatkowych usług – projekt graficzny, montaż i inne.

Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Złóż / wyceń zamówienie on-line