Strona główna / Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

Każdy właściciel firmy zdaje sobie doskonale sprawę z tego, jak ważna jest dobra reklama. Nie tylko przyciąga klientów, ale także poprawia wizerunek firmy. Świetnym sposobem na przyciągającą uwagę i wyróżniającą się reklamę są kasetony reklamowe – zwykle podświetlane od wewnątrz reklamy, montowane na zewnątrz budynku.

Zebra Druk – producent reklamy świetlnej i liter 3D

Zebra Druk jest to firma świadcząca usługi z zakresu projektowania, wykonania i montażu reklam świetlnych oraz innych produktów reklamowych, takich jak szyldy reklamowe, tabliczki, stojaki na plakaty bądź ulotki. Branżą reklamową firma zajmuje się od 2010 roku.

Oferujemy kasetony podświetlane:

– kasetony aluminiowe,

– kasetony z dibondu,

– kasetony z licem elastycznym,

– kasetony dwustronne w ramie aluminiowej lub z dibondu.

Rodzaje kasetonów reklamowych

Szyld podświetlany, inaczej kaseton, jest świetnym sposobem na reklamę naszych usług. Jaki kaseton wybrać?

Moduły LED – oświetlenie 

Nieodłączną częścią kasetonu jest jego oświetlenie. To właśnie ono dodaje mu kontrastu i wyróżnia spośród innych reklam.

Używamy profesjonalne oświetlenie LED, które jest wodoodporne i trwałe. Do podświetlania kasetonów stosuje się moduły i zasilacze klasy Premium, co gwarantuje stabilną barwę i długotrwałe użytkowanie. Sterowanie podświetleniem jest możliwe dzięki automatycznemu włącznikowi zmierzchowemu lub za pomocą włącznika astronomicznego. 

Dodatkowo oferujemy kasetony typu black&white – zmieniają swój kolor po podświetleniu z czarnego w dzień na biały w nocy. Kasetony złożone są z białego dibondu i czarnej plexi, co sprawia, że litery są wyraziste a reklama czytelna z daleka.

Wyfrezowane napisy, logo – wszystko dopasowane do klienta

Oferujemy szereg możliwości nie tylko w kwestii materiału czy podświetlenia kasetonu, lecz także w projekcie graficznym. Każdy z zamówionych kasetonów jest indywidualnie projektowany i dopasowywany do potrzeb klienta.

Główna część kasetonu, na której znajduje się cały projekt, jest wyfrezowywana zgodnie z zaprojektowanym przez klienta wzorem; mogą w niej być wycięte otwory, kształty, litery czy nawet całe napisy.

Obróbka dibondu odbywa się na profesjonalnej obrabiarce Volter CNC Routers.

Podświetlane, efektowne kasetony zdecydowanie pomogą w przywróceniu uwagi klienta do naszego sklepu czy firmy. Dobrze wykonany, solidny i kontrastowy kaseton świetlny będzie wyróżniał się spośród innych szyldów, przekonując potencjalnego klienta do odwiedzenia i skorzystania z usług firmy.

Jak zamówić kaseton reklamowy:

1

Złożenie zamówienia

Złożenie zamówienia odbywa się poprzez e-mail lub formularz kontaktowy. Podczas składania zamówienia należy podać wszystkie niezbędne parametry, takie jak rozmiar i typ reklamy, miejsce montażu, przesłanie projektu oraz wysokość montażu.

2

Omówienie oraz stworzenie projektu graficznego

Jeśli nie posiadają Państwo gotowego projektu, to chętnie pomożemy stworzyć profesjonalny projekt według twojej własnej koncepcji. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i na podstawie życzeń klienta tworzony jest dokładny projekt graficzny reklamy.

3

Realizacja zamówienia

Czas trwania tego etapu zależy od rodzaju i rozmiaru zamówionego kasetonu, ale zazwyczaj cały proces trwa około dwóch tygodni.

4

Wysyłka lub montaż

Każda przesyłka zostaje starannie zapakowana, tak, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia reklamy podczas transportu. Jeśli niezbędny jest montaż reklamy, to oferujemy taką usługę na terenie Krakowa i okolic.

Najczęściej zadawane pytania

Koszt kasetonu reklamowego waha się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Cena kasetonu reklamowego jest uzależniona jest od wielu czynników takich jak rozmiar, rodzaj czy projekt graficzny i życzenia indywidualne. Ustalanie ceny kasetonu odbywa się poprzez indywidualną wycenę.
Do dokonania wyceny kasetonu niezbędne są takie informacje jak: rozmiar i typ reklamy, rodzaj treści, przesłanie logotypu, warunki przyłączeniowe prądu, wysokość i miejsce montażu.
Zwykle czas realizacji zamówienia wynosi około 2 tygodni, może jednak ulec wydłużeniu. W takiej sytuacji klient zostaje poinformowany o przedłużeniu czasu realizacji.
W przypadku prostych, nieskomplikowanych projektów (np. rozmieszczenie logo) projekt graficzny jest gratis. Jeśli chodzi o bardziej złożone projekty, są one wyceniane indywidualnie.
Wykonujemy reklamy we wszystkich możliwych kształtach.

Zostaw nam kilka informacji na temat planowanej reklamy, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Złóż zamówienie już dziś i ciesz się własną, unikatową reklamą!

Złóż / wyceń zamówienie on-line