Strona główna / Okrągłe pieczątki

Okrągłe pieczątki

Pieczątki, to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego biura, niezależnie od tego, czy w przychodni lekarskiej, w prywatnym przedsiębiorstwie czy w urzędzie miasta. Najważniejsze w pieczątce jest uzyskanie idealnego odbicia i możliwie jak najdłuższego czasu jej użytkowania. Funkcjonalność w połączeniu z jakością to jednak nie wszystkie zalety, jakimi cechuje się pieczątka okrągła.

Dlaczego my
Projekt pieczatki gratis

Prosty projekt pieczątki wykonujemy gratis. Nasi graficy przygotują nowy projekt pieczątki i zostanie on Państwu przedstawiony do zaakceptowania.

Gotowe w ciągu 1 godziny

Pieczątki flashowe (seria EOS) możemy stworzyć w ciągu jednej godziny. Wszystko zależy oczywiście od ich wzoru i poziomu skomplikowania projektu.

Mocna obudowa i precyzyjny mechanizm

Korzystamy z automatów producenta Colop. Okrągłe pieczątki cechuje się wytrzymałą i mocną obudową, a także precyzyjnie wykonanym mechanizmem.

Idealne odbicie

Pieczątki robimy na najnowszym urządzeniu. Odbicie jest precyzyjne, wyraźne i nierozmazane, dzięki czemu wszystkie informacje z pieczątki zostają idealnie przeniesione na dokument.

Cennik pieczątek okrągłych

Kolor obudowy:
Colop Printer R17 Rozmiar odbicia: Ø 17 mm
35,90 zł brutto
Kolor obudowy:
Colop Printer R24 Rozmiar odbicia: Ø 24 mm
55,90 zł brutto
Kolor obudowy:
Colop Printer R30 Rozmiar odbicia: Ø 30 mm
62,90 zł brutto
Kolor obudowy:
Colop Printer R40 Rozmiar odbicia: Ø 40 mm
73,90 zł brutto
Kolor obudowy:
Colop Printer R45 Rozmiar odbicia: Ø 45 mm
102,90 zł brutto
Kolor obudowy:
Colop Printer R50 Rozmiar odbicia: Ø 50 mm
123,90 zł brutto
Kolor obudowy:
Colop EOS R30 Pieczątka flashowa, Ø 30 mm
77,00 zł brutto
Kolor obudowy:
Colop EOS R40 Pieczątka flashowa, Ø 40 mm
79,00 zł brutto
Kolor obudowy:
Colop EOS R50 Pieczątka flashowa, Ø 50 mm
135 zł brutto

Cena zawiera kompletną usługę:

 • prosty projekt pieczątki;
 •  wykonania płytki tekstowej grawerowanej;
 • automatu, wykonania płytki tekstowej grawerowanej oraz poduszkę z tuszem (kolor do wyboru).

Pieczątki okrągłe oferujemy z zatyczką chroniąca przed zabrudzeniem podczas przenoszenia pieczątki w teczce, torebce.

O pieczątkach
Projekt
→ 📦 Dostawa i odbiór

Dostępne kolory tuszu:

     


Termin realizacji

Czas realizacji pieczątek okrągłych 1-5 dni robocze od zatwierdzenia projektu i ewentualnie dokonaniu płatności. Pieczątki wykonujemy w oddziale na Czarnowiejskiej 84. W pozostałych oddziałach zamówienia przyjmujemy z odbiorem +1 dzień roboczy.


Prosty projekt pieczątki wykonujemy gratis. Jedyne informacje, które są nam potrzebne do rozpoczęcia tworzenia pieczątki to dane, które mają się na niej znajdować. 

Jeżeli na pieczątce ma zawierać logo lub inne elementy graficzne prosimy o przesłanie pliku w Corelu (*cdr) lub PDF.

Odbiór osobisty

Pieczątki wykonujemy w oddziale przy ul. Czarnowiejskiej 84, w pozostałych oddziałach zamówienia przyjmujemy z odbiorem +1 dzień roboczy.

Dostawa 

 • Paczkomat InPost – 17,99 zł
 • Kurier – 19,99 zł

1

Zamówienie pieczątki. Zamówienie można złożyć przez formularz kontaktowy “Złóż / wyceń zamówienie on-line” lub przez e-mail.

2

Stworzenie projektu pieczątki. Projekt mogą stworzyć Państwo sami i wysłać bezpośrednio do nas. Inną opcją jest także stworzenie go przez nas, według Państwa wytycznych.

3

Akceptacja projektu. Wysyłamy projekt do akceptacji, również można dokonać zmian w projekcie, następnie, w przypadku akceptacji, pieczątka trafi do produkcji.

4

Wybór dostawy lub odbiór osobisty. Mogą zlecić Państwo dostawę pieczątki pod swoje drzwi lub zdecydować się na odbiór osobisty w naszym punkcie obsługi.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, oczywiście. Wykonanie pieczątki z logo będzie wymagało od Państwa jedynie pliku wektorowego w *cdr lub *PDF.
Taki pieczątki robimy w 1-5 dni robocze od zatwierdzenia projektu.
Jedna pieczątka flashowa, w ogólnym założeniu powinna Państwu wystarczyć na około 10 tysięcy odbić. Wartość ta jest oczywiście orientacyjna i zależna od tego, jak często będą Państwo jej używać w codziennej pracy.
Pieczątki wyrabiamy przy pomocy dwóch technologii: laserowej i flashowej. Ta pierwsza polega na grawerowaniu laserem w specjalnej gumie. Przy odpowiednim wykonaniu takiej pieczątki można osiągnąć dokładność odbicia wzoru opartego nawet o szczegółowe i bogate w detale zdjęcie. Jeśli chodzi o technologię flash zwana inaczej preink, jest to metoda polegająca na zasklepieniu mikroporowatej struktury użytej gumy strumieniem lampy. Metoda ta jest bezwonna i brak w niej odpadów. Dodatkowo wyróżnia się szybkością i wysoką trwałością wykonanych pieczątek.
Celem uzupełnienia tuszu w swojej pieczątce, mogą Państwo odwiedzić nasz punkt obsługi i zlecić to nam. Samodzielne uzupełnienie jest jednak dość proste i za pomocą zakupionego (co możliwe jest również u nas) tuszu, można wykonać to w zaciszu własnego domu, napełniając tuszem kasetkę pieczątki.

Napisz do nas przy pomocy formy kontaktowej. W wiadomości należy uwzględnić niezbędne informacje, które pomogą nam w szybkiej realizacji zlecenia.

 1. Imię:
 2. Telefon kontaktowy:
 3. Ilość pieczątek:
 4. Podanie treści pieczątki:
 5. Kolor tuszu:
 6. Odbiór osobisty lub dostawa (InPost):
Złóż / wyceń zamówienie on-line

  ul.Rakowickaul.Czarnowiejska 84