O nas

Zebra Print to drukarnia cyfrowa, w której jakość łączy się z profesjonalizmem. Od 2014 roku działamy w branży poligraficznej i nieustannie się rozwijamy. Od tamtej pory zdobyliśmy doświadczenie, które zaprocentowało zaufaniem wielu klientów i firm. Oferujemy szeroki zakres usług poligraficzno-fotograficznych, z wykorzystaniem dużego parku maszyn.

Nasz zespół to fachowcy od grafiki i poligrafii, którzy potrafią wykonać dla Państwa projekty na najwyższym poziomie. Cały czas zwiększamy park maszyn produkcyjnych i staramy się wzbogacać naszą ofertę usługami z użyciem najnowszych technologii.

Co roku spotykamy się na specjalistycznych targach z przedstawicielami firm Canon, Xerox, HP itd., gdzie zapoznajemy się z nowymi technologiami. Mamy tam też możliwość zakupu nowego sprzętu, w celu zwiększenia produkcji i zapewnienia wyższej jakości. Posiadamy urządzenia cyfrowe od Xerox, Canon, Konica Minolta, plotery od HP i Canon, a także plotery lateksowe do wydruków reklamowych oraz urządzenia offsetowe. Mamy wszystko, czego potrzebujesz!

 

 

Kontakt

Centrum
ul. Rakowicka/ ul. Lubomirskiego przejście podziemne, Kraków
pon-pt: 9:00 - 17:00
AGH
ul. Czarnowiejska 82, Kraków
pon-pt: 9:00 - 17:00