Strona główna / Laminowanie

Laminowanie

Laminowanie dokumentów to nic innego jak zabezpieczenie naszych ważnych papierów folią ochronną. Folia jest umieszczona po obu stronach kartki, przykleja się do niej pod wpływem wysokiej temperatury. Laminowanie stosujemy głównie, kiedy chcemy chronić nasze dokumenty przed wszelkimi zniszczeniami bądź zabrudzeniami. Co więcej, laminowanie kartek zabezpiecza je również przed ewentualnym fałszerstwem bądź niepożądanymi dopiskami.

Laminowanie dokumentów wykonujemy od ręki we wszystkich naszych oddziałach.

Laminowanie
Rozmiar A7 A6 A5 A4 A3
Cena 2,00 2,50 3,00 4,00 5,00

Ceny brutto uwzględniające 23% podatek VAT

Dlaczego my:

 • Od ręki – laminowanie wszystkich formatów realizujemy na miejscu. Wystarczy, że udasz się ze swoimi dokumentami do naszego punktu obsługi, a pracę wykonamy od ręki.
 • Jakość materiałów – oferuje laminowanie dokumentów w wysokiej jakości. Posiadamy do dyspozycji wszelkie potrzebne materiały premialnej jakości.
 • Park maszyn – dysponuje dużym parkiem maszyn produkcyjnych, który zresztą stale się powiększa, dzięki czemu realizacja zlecenia z pewnością nie potrwa długo.

Usługi dodatkowe:

Często zadawane pytania

Laminowanie wykonujemy we wszystkich naszych oddziałach. Zachęcamy do złożenia zamówienia bezpośrednio poprzez formę niżej. Możesz także złożyć zamówienie mailem.
Laminowanie robimy od ręki. Średni czas oczekiwania 10 min.
Dzięki laminowaniu można zabezpieczyć praktycznie każdy dokument: skany dokumentów, wizytówki, zdjęcia, dyplomy i certyfikaty, karty menu w restauracjach, plakaty i inne wydruki.
Nie laminujemy paragonów, papieru termicznego i wydruków z USG, ponieważ pod wpływem ciepła ciemnieją.

W celu złożenia zamówienia online prosimy o podanie podstawowych parametrów i przesłanie zapytania. Również zapraszamy do naszych punktów usługowych.

Złóż / wyceń zamówienie on-line

  ul.Rakowickaul.Czarnowiejska 82

  Kontakt

  Centrum
  ul. Rakowicka/ ul. Lubomirskiego przejście podziemne, Kraków
  pon-pt: 9:00 - 17:00
  AGH
  ul. Czarnowiejska 82, Kraków
  pon-pt: 9:00 - 17:00