Strona główna / Blog / Pieczątki imienne

Pieczątki imienne

Sylwia Gorzyńska
Brak komentarzy

Jeśli szukasz idealnej pieczątki imiennej dla siebie, swojego przełożonego lub swojego pracownika, to dobrze trafiłeś. Nasze pieczątki charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania i niską ceną. Cechy te sprawiają, że produkowane przez nas pieczątki są nie tylko konkurencyjne na rynku, ale także bardzo pożądane.

Jak powinna wyglądać pieczątka imienna i co powinna zawierać?

  • Prostota. To cecha, jaką powinna mieć każda pieczątka imienna. Przede wszystkim tytuł, imię i nazwisko, to pierwsza właściwość pieczątki, która powinna rzucać się w oczy. Z tego względu zawsze Państwa dane będą miały większą czcionkę od pozostałych napisów.
  • Jakość. Świadczymy usługi skierowane do profesjonalistów, ponieważ sami nimi jesteśmy. Nasze pieczątki wykonane są z wysokiej jakości tworzyw. Przywiązujemy szczególną wagę do estetyki wykonywanych przez nas produktów.

Cennik pieczątek na zamówienie dostępny na naszej stronie – https://zebradruk.pl/wyrabianie-pieczatek/. Projekt pieczątek wykonujemy gratis. My postaramy się, aby Twoja pieczątka była wyjątkowa, trwała i bezawaryjna.

Wzory pieczątek imiennych

W naszej ofercie posiadamy szereg różnych pieczątek imiennych do wyboru, dostępne są małe i duże pieczątki. Niżej przykładowe wzory imiennych pieczątek.

Jaki automat do pieczątki wybrać?

U nas mają Państwo do wyboru różne automaty do pieczątek imiennych, w różnych kolorach. Każdy z nich ma inną cechę. Przedstawimy je poniżej:

  • automat IQ20 – posiada miejsce na 3-4 linie tekstu;
  • automat Colop Mouse 20 – smukła, kompaktowa pieczątka w kształcie małej myszki. Automat kieszonkowy z zatyczką;
  • automat Printrer COMPACT 20 – estetyczna, trwała i łatwa w obsłudze. Bez problemu zmieszczą się na niej nie tylko imię i nazwisko, ale i dane firmy lub telefon i e-mail.

Jak zrobić projekt pieczątki

Projekt pieczątki mogą Państwo zlecić nam lub wykonać sami. Gwarantujemy, że nasz zespół profesjonalistów wykona dla Państwa darmowy projekt i prześle Wam do akceptacji. Jeśli jednak chcecie Państwo zrobić wzór swojej pieczątki sami, to też jest taka możliwość. Najlepszym sposobem wykonania pieczątki jest przygotowanie wzoru w programie CorelDRAW lub Illustrator i przekonwertowanie go do formatu PDF.

Udostępni:
Napisz komentarz