Strona główna / Wyrabianie pieczątek

Wyrabianie pieczątek

Pieczątki ułatwiają pracę w firmie, ponieważ zastępują odręcznie wypisane dane firmy, takie jak jej nazwa, NIP lub adres. Może się na nich znaleźć również logo firmowe, które jest kojarzone przez klientów z konkretną marką. Najczęściej spotykane są dwa rodzaje pieczątek: imienne i firmowe. Oferujemy wyrabianie pieczątek na zamówienie. Do wyboru szeroka gama kolorów obudowy oraz tuszu.

Dlaczego my
Projekt pieczątki gratis

Projekt gratis – w przypadku zamówienia, projekt pieczątki jest darmowy. Wystarczy podać dane, które powinny znaleźć się na stemplu firmowym, a resztą zajmiemy się my. Przygotowujemy pełny darmowy projekt, który po akceptacji wykonamy.

Dostawa na terenie całej Polski

Istnieją dwie możliwości odbioru pieczątki. Jedną z nich jest odbiór osobisty w jednym z naszych działów w Krakowie. Drugą – dostarczenie stempla w ciągu 48 godzin na dowolny adres na terenie całej Polski.

Dwie technologie

Wyrabianie pieczątek odbywa się za pomocą metody flashowej i laserowej. Obie charakteryzują się niezwykłą precyzją wykonania. Nawet najmniejsze elementy będą doskonale widoczne, a trwałość koloru będzie satysfakcjonująco długa.

W 30 minut

Niektóre modele pieczątek ekspresowych jesteśmy w stanie wykonać nawet w 30 minut. Sprawia to, że unikalną pieczątkę na zamówienie można dostać od ręki.

Oferujemy pieczątki na zamówienie


Oferujemy kompleksową usługę wyrobienia pieczątki – od projektu do gotowej pieczątki z napełnionym tuszem.

O pieczątkach
Projekt
→ 📦 Dostawa i odbiór

Dostępne kolory tuszu:

       


Termin realizacji

Pieczątki klasyczne wyrabiamy na następny dzień roboczy. Wybrane pieczątki (fleszowe) wykonujemy w 30-60 min w oddziale na Czarnowiejskiej 84. W pozostałych oddziałach zamówienia przyjmujemy z odbiorem na następny dzień roboczy.


Projekt pieczątki wykonujemy gratis!

Jedyne informacje, które są nam potrzebne do rozpoczęcia tworzenia pieczątki to dane, które mają się na niej znajdować. 

Jeżeli na pieczątce ma zawierać logo lub inne elementy graficzne prosimy o przesłanie pliku w Corelu (*cdr).

Odbiór osobisty w Krakowie

Pieczątki wykonujemy w oddziale przy ul. Czarnowiejskiej 84 (Kraków), w pozostałych oddziałach zamówienia przyjmujemy z odbiorem na następny dzień roboczy.

Dostawa 

  • Paczkomat InPost – 16,99 zł
  • Kurier – 18,99 zł

Technologie wykonania pieczątek

Laserowa technologia polega na wykorzystaniu lasera. Na gumce, która będzie służyła jako stempel w pieczątce, jest wycinany wcześniej zaakceptowany projekt. Zalety tej technologii to: wysoka precyzja nawet najmniejszych detali i możliwość wyboru dowolnego kształtu.

Flashowa technologia polega na użyciu maszyny błyskowej, do której wkładana jest mikroporowata gumka. W niej odbijana jest grafika lub treść, które będą widoczne na stemplu. Zapewnia to precyzję wykonania i dokładność każdego elementu. Zalety tej technologii: wysoka rozdzielczość nośnika, możliwość wymiany tuszu bez konieczności wymiany stempla i krótki czas wykonania.

Przykładowe wzory pieczątek

Proste projekty wykonujemy w cenie – prosimy o informację, jaki tekst mamy zamieścić na pieczątce.

Jak zamówić pieczątki?

1

Złożyć zamówienie można drogą mailową biuro@zebradruk.pl lub przez specjalny formularz kontaktowy “Złóż / wyceń zamówienie on-line” znajdujący się na dole strony internetowej, wpisując informacje, jakie powinny się znaleźć na pieczątce. Należy sprawdzić poprawność danych.

2

Tworzenie projektu pieczątki – zamówienie zostanie przyjęte do realizacji. Można wgrać własny projekt, który zostanie zweryfikowany i sprawdzony przez nas lub możemy przygotować projekt w cenie.

3

Akceptacja projektu – po otrzymaniu projektu należy sprawdzić poprawność danych znajdujących się na pieczątce, a następnie zaakceptować projekt. Wtedy rozpocznie się etap wyrabiania pieczątki.

4

Dostawa lub odbiór osobisty – w zależności od preferencji, pieczątkę można odebrać osobiście w jednym z oddziałów lub zamówić dostawę. Współpracujemy z firmami kurierskimi: inPost oraz DPD. Dostawa zajmuje 1-2 dni.

Często zadawane pytania (FAQ)

Pieczątki laserowe (klasyczne) robimy na następny dzień roboczy. Pieczątki flashowe wykonujemy w 30-60 minut.
Wszystkie informacje dotyczące rozmiarów są dostępne na naszej stronie internetowej. Maksymalny rozmiar odbicia 180 x 100 mm
Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub e-mail. Z chęcią pomożemy wybrać najlepszy dostępny wariant i zaprojektujemy wygląd pieczątki.
Nazwę firmy, NIP, jej adres. Może znajdować się tam również własne logo. Natomiast w przypadku imiennej: imię, nazwisko, adres lub podpis użytkownika.
Tak, oferujemy również wymianę tuszu w pieczątkach.

 


Napisz do nas przy pomocy formy kontaktowej. W wiadomości należy uwzględnić niezbędne informacje, które pomogą nam w szybkiej realizacji zlecenia.

  1. Imię:
  2. Telefon kontaktowy:
  3. Ilość pieczątek:
  4. Podanie treści pieczątki:
  5. Kolor tuszu:
  6. Odbiór osobisty lub dostawa (InPost):
Złóż / wyceń zamówienie on-line

    ul.Rakowickaul.Czarnowiejska 84