Strona główna / Niektóre nasze realizacje

Niektóre nasze realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio prac i projektów. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, dla małych jak i dużych firm. Dla nas liczy się każdy projekt.

Litery z dibondu i frezowanie

Dibond jest bardzo odporny materiał, który wykorzystujemy najczęściej do tablic reklamowych. Ten materiał nadaje się także do frezowania i oklejania folią. Możemy wykonać dla Państwa litery dowolnej wielkości, tablicy, tabliczki informacyjne i td. Termin wykonania 3-7 dni robocze w zależności od ilości i rozmiaru. Poniżej przedstawiamy kilka naszych realizacji:

Oprawa prac i dokumentów

Wykonujemy oprawę, bindowanie, zgrzewanie prac dyplomowych oraz dokumentów aż do 420 kartek. Oprócz standardowych usług oprawiania wykonujemy indywidualne złocenie napisów na twardych oprawach.

Kasetony reklamowe

Obecnie kasetony reklamowe stanowią wizytówkę większości sklepów i firm. Ten typ reklamy zauważalny jest niemal wszędzie! Oferujemy wysokiej jakości kasetony podświetlane zarówno kasetony klasyczne z plexi, lecz także te bardziej wyszukane i trwalsze – kasetony z dibondu.

Koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem wykonujemy za pomocą technologii: dtg, folii flex i sublimacji. U nas można złożyć hurtowe zamówienia oraz nawet od 1 sztuki. Realizujemy duże zamówienia w krótkich terminach i wysokiej jakości.

 

Masz pytania? Jesteś niezdecydowany? Zapraszamy do kontaktu.