Strona główna / Druk wizytówek

Druk wizytówek

Wizytówki to forma autoprezentacji, dająca możliwość nawiązania pierwszego kontaktu z klientem, a także przedstawienia swojego wizerunku w profesjonalny sposób. Oferujemy tani druk wizytówek, ale cena ich wykonania zależy od nakładu i zastosowania ewentualnych ulepszeń (folia mat/błysk i Soft-touch). Foliowanie wizytówek jest niezbędne, aby wizytówka zachowała doskonały wygląd przez długi czas.

Drukowanie wizytówek najczęściej jest wykonywane w wymiarach 90 × 50 mm. Standardowo drukuje się je na papierze kredowym (350g).

Kalkulator wizytówek on-line

Twoje zamówienie
Cena

Termin realizacji: 1-5 dni robocze

Format wizytówek firmowych nadaje się nie tylko do prezentacji firmy lub usługi, ale także może być wykorzystana do kuponów oraz kart lojalnościowych.

Jak przygotować plik do drukowania?
Jak prawidłowo przygotować projekt wizytówki do druku. Na co zwrócić uwagę? Instrukcje i wskazówki.
Jak zamówić projekt graficzny?
Czas wykonania projektów graficznych: 1-2 dni robocze po złożeniu zamówienia.

Często zadawane pytania

Termin realizacji: 1-5 dni robocze.
Wizytówki drukujemy od 45 zł za 100 szt. Cena zależy od zamawianej ilości i wybranej folii. Im więcej zamawiasz tym cena za druk wizytówek jest niższa. Skorzystaj z kalkulatora wizytówek wyżej.
Ceny dla konkretnych nakładów dotyczą jednego projektu.
Standardowo wizytówki drukujemy na papierze kredowym mat 350g. Jest to sztywny papier przeznaczony głównie do tego celu.
Oferujemy skorzystania z usług naszego kreatywnego działu graficznego. Szczegółowe informacje na stronie Projekty graficzne. Wszystkie projekty graficzne wykonujemy fachowo i z pasją.
Nie musisz się martwić czy Twoje pliki graficzne są poprawnie przygotowane, ponieważ poprawność techniczną plików do druku sprawdzamy bezpłatnie.
Najważniejsze zasady przygotowania pliku do wydruku wizytówek: kolory zdefiniowane w palecie Pantone muszą być skonwertowane do CMYK, spady 2mm, marginesy bezpieczeństwa 2mm, wszystkie czcionki zamieniona na krzywe. Zalecamy przesłanie pliku w formacie PDF.
Nie zamieniona na krzywe czcionka może się w trakcie otwierania programu «wysypać». Dzięki takiej zamianie tekst zamieniony ma krzywe, a dokładniej tylko krzywe, będzie prawidłowo odczytywany na każdym komputerze.
Złóż / wyceń zamówienie on-line

    Dane kontaktowe:

    ul.Czarnowiejska 82

    Twoje zamówienie

    Cena