Strona główna / Wydruk na folii samoprzylepnej

Wydruk na folii samoprzylepnej

Druk na folii samoprzylepnej to doskonałe rozwiązanie, aby wyróżnić swoją firmę i zwrócić uwagę klientów. Folia samoprzylepna może być stosowana jako etykiety na produktach, naklejki reklamowe, oznaczenia na pojazdach, reklamy na witrynach sklepowych i wiele innych.

Dlaczego my
Oklejanie okien i witryn

Nie tylko drukujemy, ale również zapewniamy profesjonalną aplikację. Oklejamy witryny, elementy dekoracji sklepów oraz pojazdy.

Z warstwą laminatu

Folie mogą być dodatkowo zabezpieczone warstwą laminatu z filtrem UV, który pozwoli wydłużyć czas ekspozycji nadruku.

Projekt graficzny

Jeśli projektowanie sprawia Ci problem, napisz do naszego studia graficznego. Pomożemy stworzyć indywidualny i profesjonalny projekt graficzny.

Wydruk w jakości 1440 DPI

Druk na folii samoprzylepnej w jakości 1440 DPI zapewnia wysoką jakość druku z bogatą gamą kolorów i szczegółowością obrazu.

Gwarancja najwyższej jakości

Nasze druki wyróżniają się doskonałą jakością kolorów oraz ostrością obrazu, co sprawia, że są one idealnym narzędziem reklamowym, promocyjnym czy informacyjnym.

Oferujemy również usługę laminowania UV, która dodatkowo zabezpiecza druk przed blaknięciem i innymi uszkodzeniami. Wydruk na folii z laminatem, idealnie nadaje się do zastosowań zewnętrznych.

Oferujemy precyzyjne wycinanie napisów i grafiki z folii samoprzylepnej.

Przykładowe realizacje

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Złożyć zamówienie można przez kalkulator dostępny na stronie.
Średni czas realizacji 2-4 dni robocze.
Laminowanie to zastosowanie dodatkowej folii ochronnej. Ta metoda sprawia, że druk pozostaje w stanie nienaruszonym przez długie lata. Dodatkowo folia chroni druk przed czynnikami zewnętrznymi.
Bez laminatu 2-3 lata w zależności od czynników zewnętrznych. Natomiast przy zastosowaniu laminatu, druk zachowuje doskonałą jakość i kolorystykę przez znacznie dłuższy okres czasu.
Tak, wykonujemy projekty graficzne. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie.