Strona główna / Litery przestrzenne i podświetlane

Litery przestrzenne i podświetlane

Litery podświetlane to bardzo popularna forma reklamy, a podświetlenie sprawia, że są widoczne o każdej porze dnia i nocy, kiedy uformowane z nich logo podświetlane jest za pomocą LED. Niektóre z nich (wysokie minimum na 60 cm) można dostrzec z odległości nawet ponad 500 m! Dzięki temu siedziba firmy staje się o wiele lepiej widoczna.

Dlaczego my

Gwarancję

W pełni bierzemy odpowiedzialność za nasze produkty, zarówno na etapie produkcyjnym, jak i po ich montażu. Zależy nam, by klienci mogli korzystać z nich jak dłużej, dlatego też stosowane w naszych literach 3D moduły świetlne, objęte są 2-letnią gwarancją.

Bezpłatny projekt i wizualizacja

Interesuje Cię podświetlane logo z liter 3D, ale nie masz pomysłu na jego wykonanie? Zdaj się na pomoc naszych pracowników. Po wykonaniu projektu przedstawią Ci go, a następnie to Ty decydujesz o tym, czy spełnia on Twoje oczekiwania, czy nie.

Wsparcie ekspertów

Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Ci w kwestiach związanych ze złożeniem zamówienia. Podpowiedzą, jaki materiał oraz rozwiązania technologiczne będą dla Ciebie najbardziej optymalne – w tym również i finansowo.

Montaż

W razie potrzeby oferujemy również naszym klientom montaż reklamy podświetlanej. Montujemy litery i napisy w miejscach, wskazanych przez naszych klientów.

O nas

Jesteśmy pracownią reklamy, która od ponad 8 lat zaopatruje swoich klientów w materiały reklamowe dla firm. Nieustannie się rozwijamy, dlatego też rozciągamy swoją działalność na terenie całego kraju! Współpracujemy wyłącznie ze specjalistami z zakresu poligrafii oraz tworzenia grafiki.

 • Zaufało nam już wielu klientów z Krakowa i okolic.
Litery przestrzenne i podświetlane
Litery podświetlane frontem

Litery podświetlane frontem – są to litery 3D, które podświetlane są od ich przodu, przez co równie zjawiskowo prezentują się zarówno za dnia, jak i w nocy  Popularnym ich rodzajem są litery blokowe, które mogą mieć rozmiary 10 cm – 120 cm.

Litery podświetlane od tyłu z efektem Halo

Litery zamontowane na dystansach, zapewniających odstęp między tylną częścią litery a ścianą, aby światło mogło wychodzić z tyłu litery i odbijać się od ściany, tworząc efekt aureoli świetlnej. Możliwe jest łączenie efektu halo z efektem podświetlenia przodu litery.

 

Litery podświetlane bokiem

Litery świecące bokiem wyglądają najbardziej estetycznie. Efekt taki osiągamy wykonaniem liter w całości z jednego materiału. Litery są wodoodporne, nadają się do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Litery ze styroduru malowane

Styrodur to bardzo popularny oraz stosunkowo tani materiał wykorzystywany do produkcji reklamy zewnętrznej. Tworzywo te jest łatwe w obróbce, w związku z czym pozwala na uzyskanie dowolnie wybranych kształtów. Wycięte ze styroduru litery mogą być pomalowane proszkowo.

Litery ze styroduru i plexi

Produkowane z plexi litery 3D to rozwiązanie atrakcyjne wizualnie dla oka. Plexi, czyli szkło akrylowe, można uzyskać w wielu, ciekawych wariantach kolorystycznych. Styrodur również może być pomalowany w dowolny kolor, przez co stwarza on praktycznie niczym nieograniczone możliwości projektowania napisów oraz ciekawy końcowy efekt.

Litery ze styroduru z frontem z dibondu

Litery ze styroduru i Dibondu wyglądają elegancko i szlachetnie. Front litery pokryty jest płytą dibond w wybranym kolorze, boki pomalowane są w dowolnym kolorze. Płyta dibond dostępna jest również ze strukturą “drapane” aluminium w złotym lub srebrnym kolorze.

Litery z plexi

Litery lub logo z licem plexi – daje ciekawy efekt i błysku. Grubość plexi od 1,5 mm do 20 mm. Plexi  występuje w wielu kolorach jednolitych oraz efektach lustrzanych lub metalicznych. W przypadku przezroczystego pleksi można uzyskać ciekawy efekt estetyczny poprzez podklejenie liter folią.

Litery z dibondu

Litery i logotypy z dibondu frezujemy na maszynie CNC. Oferujemy litery z dibondu różnego koloru i wykończenia (błyszczące lub matowe czy też tzw. szczotkowane aluminium oraz drapane złoto). Dibond występuje w płytach o grubości 2 mm i 3 mm.

Zalety świecących liter 3D

Podświetlane litery reklamowe to świetny sposób na to, by wyróżnić swoją firmę. Posiadają one jednak znacznie więcej zalet. Są to m.in.:

 1. Nowoczesny i elegancki design;
 2. Możliwość uzyskania dowolnych kształtów oraz wielokolorowego podświetlenia LED;
 3. Jakość – wyłącznie wysokiej jakości materiały;
 4. Skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów;
 5. Efektowny wygląd – wykonane z nich logo zapada w pamięci na dłużej;
 6. Widoczne efekty – ich stosowanie przekłada się na wzrost przychodów;
 7. Budowanie dobrej renomy firmy;
 8. Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne – śniegi, deszcze, wiatry, itp.;
 9. Gwarancja – kupując u nas, otrzymasz 2 lata gwarancji na produkt!;
 10. Obniżenie rachunków za prąd – stosowane przez nas moduły LED są w pełni energooszczędne.

 

Litery przestrzenne, które wieszane są na ścianie budynku lub w środku lokalu, mają na celu oznaczenie miejsca siedziby firmy. Wyróżniają się one przede wszystkim swoim przestrzennym kształtem – dlatego też określa się je często jako litery 3D. Pozwalają one na uzyskanie bardzo ciekawych aranżacji, a podświetlone lampami LED, zamieniają się w gustowny, świecący szyld. Obróbka dibondu odbywa się na profesjonalnej obrabiarce Volter CNC Routers.


Przykładowe zdjęcia

Często zadawane pytania

Prosimy o podanie informacji: rozmiar liter, rodzaj liter oraz miejsce montażu.
Wybór rodzaju liter zależy od tego, czy będą one przeznaczone do ekspozycji na zewnątrz, czy wewnątrz budynku. Wpływ na podjęcie decyzji ma także efekt, jaki chcecie Państwo uzyskać. W razie pytań – zachęcamy do kontaktu. Pomożemy Państwu wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie.
Tak, po złożeniu zamówienia wysyłamy wizualizację.
Tak, przedstawiamy naszym klientom materiały na bazie, których powstanie zamówiony produkt. Oczywiście, o ile klient wyrazi taką konieczność.
Jak najbardziej. Jeżeli nie interesuje Państwa montaż – wysłany przez nas produkt, będziecie mogli Państwo zamontować samodzielnie.

Cena liter przestrzennych jest kalkulowana indywidualnie na podstawie wielkości, użytych materiałów, sposobu wykonania oraz wyboru podświetlenia.

Prześlij nam informacje, a my przygotujemy wycenę

Zostaw nam kilka informacji na temat planowanej reklamy, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Do formularza możesz dołączyć zdjęcia, rysunek, logo lub gotowy projekt.

Złóż / wyceń zamówienie on-line