Strona główna / Kamizelki z nadrukiem

Kamizelki z nadrukiem

Chcesz zapewnić bezpieczeństwo sobie, bliskim lub pracownikom? Kamizelki odblaskowe z nadrukiem zwiększają naszą widoczność. Dbając o BHP, zwiększasz efektywność swoich pracowników. Posiadamy kamizelki, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Sprawdź naszą ofertę poniżej!

Producent kamizelek z nadrukiem

Jesteśmy producentem kamizelek odblaskowych z indywidualnym nadrukiem. W naszej ofercie dostępne zarówno kamizelki robocze dla doroslych jak i kamizelki odblaskowe dla dzieci. Przed przystąpieniem do realizacji przygotowujemy wizualizację projektu, aby klient wiedział, jak będzie wyglądać nadruk na kamizelce. Mamy wieloletnie doświadczenie, dlatego dobrze znamy potrzeby klienta i podchodzimy do każdego zamówienia indywidualnie.

Rodzaje kamizelek

Kamizelka odblaskowa Standard
12,00 brutto
Kamizelka odblaskowa Premium
55,00 brutto
Kamizelka odblaskowa z kieszonkami
68,50 brutto
Kamizelka odblaskowa dla dzieci Standard
12,00 brutto
Kamizelka odblaskowa dla dzieci z gumką
14,00 brutto
Kurtka odblaskowa Premium
420 brutto

W naszej ofercie znajdą się kamizelki odblaskowe z nadrukiem dla każdego. Dzięki szerokiej ofercie możesz najlepiej dostosować kamizelki do swoich potrzeb. Różnorodności dodają także możliwe 3 kolory kamizelek do wyboru: pomarańczowy, żółty i czarny.

Cena kamizelek z nadrukiem zależna od nakładu, metody znakowania, rodzaju odzieży oraz przygotowanych projektów. Nadruk na kamizelkach wykonywany metodą sublimacji, sitodrukiem lub folią flex. Zależnie od ilości oraz projektu wybieramy odpowiednią metodę.

Kamizelki są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu wytrzymają nawet w niesprzyjających warunkach. Dzięki odblaskom będziesz widziany na drodze na odległość co najmniej 150 metrów! Dla porównania – bez odblasków jest to jedyne 20 – 30 metrów. Dzięki odblaskom dajesz kierowcy możliwość wykonania manewru wymijania, bądź hamowania.

Kilka informacji o kamizelkach odblaskowych:

  • techniki nadruku: sublimacja / flex / sitodruk;
  • nadruk tył – szer max. 24 cm;
  • nadruk przód – szer 9 cm;
  • nadruk jednostronny / dwustronny.

Jak zamówić kamizelkę z nadrukiem:

1

Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz lub nasz adres e-mail biuro@zebradruk.pl. Dołącz projekt nadruku lub podaj treść nadruku oraz kolor.

2

Po otrzymaniu zamówienia, tworzymy wstępną wizualizację, tego jak kamizelka będzie wyglądać. Jeżeli nie mamy gotowego projektu – zaprojektujemy go.

3

Po wykonaniu projektu, przesyłamy go do ciebie przed rozpoczęciem nadrukowywania, aby upewnić się, czy wszystko się zgadza. Jeżeli są jakieś uwagi przechodzimy do poprawek.

4

Skończone zamówienie pakujemy i jest gotowe do odbioru / wysyłki. Cały proces trwa średnio 1-4 dni. Możesz odebrać takie zamówienie osobiście. Możemy też ci je wysłać.

Często zadawane pytania

Zamówienie realizujemy od 1 szt.
Tak, wykonujemy nadruk w kolorze.
Kamizelki zrobione z 100% z poliestru.
Tak, posiadamy kamizelki dla dzieci z nadrukiem.
Jeżeli nie posiadasz swojego projektu – zleć wykonanie nam. Nasi graficy zajmą się Twoim zleceniem.
Złóż / wyceń zamówienie on-line

ul.Rakowickaul.Czarnowiejska 82