Strona główna / Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy

Pośród wielu rodzai druków, które możecie Państwo wykonać w naszej drukarni, ważne miejsce zajmuje druk wielkoformatowy. Reklama w dużym formacie, opanowała nasze miasta, ulice i witryny. Każdy wydruk wielkoformatowy to wysokiej jakości produkt. Szeroka gama oferowanych podłoży zaspokoi Państwa potrzeby i będzie bardzo skuteczną, widoczną reklamą.

Dlaczego my
Realizacja w 1 dzień

Realizujemy również zlecenia ekspresowe. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie w 1 dzień roboczy.

Jakość druku

Najwyższa jakość wydruku i korzystna cena, to gwarancja zadowolenia klienta.

Projekt graficzny

Nie masz projektu graficznego? Możesz zlecić wykonanie naszym grafikom.

Dostawa / montaż / oklejanie

Oferujemy również montaż banerów reklamowych, oklejanie witryn oraz montaż reklam.

Naklejka z folii, baner tradycyjny czy wykonany z siatki mesh, oraz duże okolicznościowe wydruki na papierze, będą pracowały bez przerwy na Państwa korzyść. Reklama na płytach typu PCV czy pleksi, nadrukowana jest zawsze w najwyższej jakości. Będzie przyciągać klientów, służyć celom informacyjnym czy wystawowym.

Drukarnia wielkoformatowa

U nas możecie Państwo zlecić wykonanie wszelkiego rodzaju wydruków reklamowych, użytkowych itp. Wykonamy je w dużym formacie na najlepszych materiałach, w najwyższej jakości, oraz w relatywnie niskiej cenie. Pomożemy przy projekcie graficznym, usługę wykonamy w ustalonym terminie. Z uwagi na nasze doświadczenie, doradzimy formę wydruku, która będzie dla Państwa najbardziej odpowiednia.

Druk wielkoformatowy w różnych formatach

Posiadamy bogato wyposażoną drukarnię wielkoformatową, Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom druk na materiałach nawiniętych na rolę, jaki i tych płaskich, w różnych formatach.

  1. Z roli – to takie, które możemy bezpośrednio nadrukować, czyli na folii, banerach, siatkach mesh, papierach, płótnach rollup’owych i innych.
  2. Płaskich – na nich wykonujemy nadruki na płytach typu PCV, kompozytowych, pleksi, itp.

Technologii druku

W zależności od potrzeb, wymagań naszych klientów i oczekiwanych efektów, wydruki wielkoformatowe, wykonujemy w dwóch technologiach.

  • Druk solventowy, czyli druk na bazie rozpuszczalników organicznych, nadaje się do nadruku na większości dostępnych materiałach, bardzo dobra i popularna metoda stosowana do wszystkich dużych wydruków.
  • Druk UV, to druk z użyciem specjalnych atramentów polimerowych, utrwalany światłem UV, bardzo trwała, proekologiczna forma nadruków.

Zabezpieczenie wydruków wielkoformatowych

Aby uchronić Państwa druk wielkoformatowy, przed przedwczesnym zniszczeniem, proponujemy dodatkowe jego zabezpieczenie. Najlepszym rozwiązaniem jest pokrycie tego dużego druku laminatem. Uchroni to, przed uszkodzeniami mechanicznymi, ścieraniem, promieniami UV, wilgocią czy przebarwieniami. Dodatkowy laminat, czyli bezbarwna folia, wpłynie pozytywnie na kolorystykę wydruku i kontrast.

Kilka przykładowych realizacji

Jak zamówić druk wielkoformatowy

1

Wycena i złożenie zamówienia

Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz “Złóż / wyceń zamówienie on-line” lub nasz adres e-mail biuro@zebradruk.pl.

2

Omówienie zamówienia oraz akceptacja projektu

Jeśli zaakceptujecie Państwo naszą wycenę, pracownik drukarni omówi z Wami wszystkie techniczne szczegóły zamówienia.

3

Realizacja zamówienia

Niezwłocznie po omówieniu szczegółów zlecenia i akceptacji projektu, przystępujemy do jego realizacji.

4

Odbiór osobisty lub wysyłka.

Ostatni już krok to odbiór zamówienia w jednym z oddziałów w Krakowie bądź wysyłka.

Często zadawane pytania

Staramy się wykonywać usługi w możliwie krótkim czasie. Precyzyjny termin, podamy po pełnej akceptacji projektu graficznego do druku. Z praktyki wiemy, że większość prac, jesteśmy w stanie wykonać w przeciągu 1 do 5 dni roboczych.
Prosimy o wyeksportowanie prac w formacie PDF. Należy pamiętać, by praca była wysłana w profilu CMYK, z rozdzielczością 150 do 300 dpi. Jeśli jeszcze zamienicie Państwo czcionki na krzywe, to nie przewidujemy żadnych problemów z realizacją zlecenia.
Gdy masz pomysł, a nie masz projektu, pomożemy ci go stworzyć. Projekt będzie zrobiony zgodnie z wytycznymi, które otrzyma, z uwzględnieniem wszelkich wymogów technologicznych.
Wydruki wielkoformatowe wysyłamy za pośrednictwem służby kurierskiej.
Wybór folii do oklejenia witryn zależy od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Jeśli chcemy, aby w 100% odsłonić się ochronić się przed osobami postronnymi, ciekawskimi, to wybieramy folię monomeryczną. W tym przypadku należy liczyć się z tym, że folia zabierze nam całkowity dostęp do światła. Najczęściej stosowana do oklejenia witryn, jest folia OWV. Perforowana struktura przepuszcza nawet do 50% światła, pełni rolę reklamową i też całkiem skutecznie chroni przed postronnymi, ciekawskimi spojrzeniami.
W celu złożenia zamówienia prosimy o podanie podstawowych parametrów wydruku i przesłanie zapytania.
Złóż / wyceń zamówienie on-line