Strona główna / Ksero i druk A0

Ksero i druk A0

W naszej drukarni Zebra Druk oferujemy druk i ksero A0. Wykonujemy rysunki techniczne, plakaty, mapy, grafiki, postery lub zdjęcia wielkoformatowe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii druku zamówione materiały  drukowane są bardzo dokładnie i skrupulatnie. Przy wydrukach w formacie A0 dysponujemy szerokim wyborem papierów wysokiej jakości i najwyższej klasie bieli.

Cennik druku i ksero A0

1,00 

Kategoria:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • dostarczenie plików w terminie
  • opłacenie szybką płatnością online Przelewy24
Pliki wgrasz w następnym kroku
Cena brutto
0,00
netto
0,00
Dostępność: dostępny
Wysyłka: paczkomat InPost / kurier
Odbierz osobiście w Krakowie
Płatność: przelewy24, BLIK
Twoje zamówienie
Cena

Termin realizacji:

Termin realizacji 1-2 dni robocze. Przy wyborze odbioru osobistego w oddziale przy ul. Rakowickiej (Kraków) należy doliczyć +1 dzień roboczy. Również wydruki A0 wykonujemy od ręki (30-60 min) w oddziale przy ul. Czarnowiejskiej 82.

Technologia druku i ksero A0

Druk A0 odbywa się na jednym z najlepszych ploterów na rynku poligrafii Canon imagePrograf . Pozwala on drukować w bardzo wysokiej jakości nie tylko pełnokolorowe obrazy, ale i wydruki CAD z cienkimi liniami do 0,02 mm. Plik rozmiaru A0 drukuje się w ciągu 48 sekund, co pozwala szybko drukować duże nakłady dokumentów.

Oprawa dokumentacji technicznej

Dodatkową opcją jest składanie wydruku A0 do formatu A4. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, możemy złożyć i oprawić każdy dokument wielkoformatowy. Dokument zostanie złożony w taki sposób, aby można było wygodnie otworzyć, nawet jeżeli jest on oprawiony lub zbindowany.


W formacie A0 drukujemy i kserujemy:

  • projekty architektoniczne i techniczne;
  • dokumentacja budowlana;
  • plakaty reklamowe lub informacyjne;
  • mapy geodezyjne i kartograficzne;
  • zdjęcia wielkoformatowe.
Dlaczego my
Odbierasz kiedy wygodnie

Wysyłasz i odbierasz zamówienie jak Tobie najwygodniej. Zamówienie na wydruk A0 można złożyć i odebrać w jednym z oddziałów.

Zamawiasz, co chcesz

Wydrukujemy praktycznie wszystko, z chęcią realizujemy niestandardowe zamówienia, a gotowe wydruki dostarczamy do każdego miejsca na terenie całej Polski.

Jakość druku

Druk w formacie A0 z gwarancją perfekcyjnego wydruku. Każdy detal jest wyraźnie widoczny. Druk A0 w rozdzielczości 1200 dpi.

Fakturowanie miesięczne

Umożliwiamy fakturowanie miesięczne. Jedna faktura zbiorcza za miesiąc to zdecydowanie ogromna wygoda dla firm.

Często zadawane pytania

Akceptowane formaty to PDF, TIFF, JPEG i PNG.
Wydruki wykonujemy w oddziale przy ul.Czarnowiejskiej 82. Czas oczekiwania na wydruk ok. 30 min. Zachęcamy do złożenia zamówienia online poprzez naszą stronę internetową.
Tak, oferujemy dostawę na terenie całego kraju.
Korzystamy z technologii druku atramentowego i eko-solwentowego.

 

Podobne produkty: