Strona główna / Reklama świetlna

Reklama świetlna

Reklama świetlna to najlepszy i najbardziej skuteczny element kampanii outdoorowej. Przyciąga uwagę i zapada w pamięć. Jeśli dbasz o marketing swojej firmy i zależy Ci na efektywności, działaj kompleksowo. Podświetlany szyld z logo Twojej firmy, czy neonowe hasło reklamowe przyciągnie wzrok i sprawi, że Twoi potencjalni klienci zapamiętają Cię!

Jeśli planujesz reklamę zewnętrzną, rozważ wykorzystanie podświetlanych liter. To świetny sposób na ekspozycję podświetlonego logotypu Twojej firmy! Dzięki ledowym literom skuteczniej trafisz do swoich odbiorców w porównaniu do klasycznych banerów.

Dlaczego my
Gwarancja

Jesteśmy pewni naszych produktów. Decydując się na nasze reklamy świetlne, otrzymujesz aż do 5 lat gwarancji na moduły LED.

Dowolny kształt

Chcemy w pełni realizować wizje naszych Klientów. Możesz nam zlecić wykonanie niemal każdego kształtu liter i znaków!

Projekt i wizualizacja

Jesteśmy dostępni na każdym etapie realizacji. Przed akceptacją i realizacją zlecenia zobaczysz projekt reklamy led oraz wizualizację efektu końcowego.

Montujemy i naprawiamy

Wykonanie reklamy podświetlanej możesz zamówić wraz z montażem w wybranym przez Ciebie miejscu. Oferujemy także naprawy z dojazdem do Klienta.

Rodzaje reklamy świetlnej
Kasetony reklamowe

Kasetony to jedna z najbardziej popularnych form reklamy zewnętrznej, ze względu na wysoką odporność na warunki atmosferyczne i atrakcyjny wygląd. Kaseton reklamowy wykonujemy w różnych kształtach. W ofercie posiadamy kasetony dwustronne oraz jednostronne

Podświetlane kasetony reklamowe wykonujemy z plexi+alumiowa obudowa lub dibondu+plexi.

Sprawdź
Podświetlane litery

Podświetlane litery to sposób na wyróżnienie Twojej marki. Litery podświetlane 3D znajdą zastosowanie zarówno w reklamie, czy ekspozycji outdoorowej, jak i w pomieszczeniach typu biura, restauracje, salony.

Front litery najczęściej wykonujemy z pleksi, boki litery to aluminiowa taśma lakierowana proszkowo w dowolnym kolorze.

Sprawdź

Cennik reklamy podświetlanej

Cena za 1m2
Kaseton reklamowy podświetlany LED od 550 zł
Kaseton z dibondu podświetlany jednostronny od 750 zł
Kaseton dwustronny 60 x 40 cm od 450 zł
Litera podświetlana 3D, wysokość 20 cm, grubość 6-8 cm od 190 zł
Litera podświetlana 3D, wysokość 30 cm, grubość 6-8 cm od 220 zł
Litera podświetlana 3D, wysokość 50 cm, grubość 8-10 cm od 280 zł

* Wszystkie podane ceny są wartościami netto, do których należy doliczyć 23% podatku VAT.


W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki asortyment reklam świetlnych:

  • kasetony reklamowe klasyczne (na ramie aluminiowej);
  • kasetony reklamowe z Dibondu;
  • jednostronne i dwustronne;
  • kasetony i litery w dowolnych kształtach;
  • przestrzenne litery podświetlane;
  • pylony i totemy reklamowe;
  • grafiki podświetlane (backlight).

Reklama świetlna

Technologia, którą wykorzystujemy do produkcji podświetlanych liter 3D oraz kasetonów pozwala na ekspozycję zarówno na zewnątrz (na elewacjach budynków, na dachach, billboardach), jak i we wnętrzach (salony kosmetyczne, fryzjerskie, biura, restauracje itp.)

Litery 3D wykonywane są z wykorzystaniem taśm alurapid. Taki sposób produkcji gwarantuje ciekawy efekt ekspozycji – front litery jest podświetlony, a boki pozostają niepodświetlone. Montaż liter można zastosować na przykład na plexi oklejonej folią translucentną (specjalistyczna, półprzezroczysta folia PCV).

Moduły LED sprawdzą się jako podświetlenie kasetonów i liter. W naszej produkcji wykorzystujemy profesjonalne moduły z serii Epistar 2835. To sprawdzone rozwiązanie, które aktualnie jest numerem jeden na rynku.

Kaseton reklamowy frezowany i składany z dibondu. Obróbka odbywa się na obrabiarce Volter CNC Routers. Boki kasetonów są zaginane i tworzą jednolitą bryłę, dając doskonały efekt wizualny. Podświetlana reklama może być w dowolnym kształcie i rozmiarze.

Jak działamy?

1

Twoje zamówienie – pierwszym krokiem do naszej współpracy, jest przekazanie nam Twoich potrzeb i wizji w formie krótkiego briefu. Poniżej znajdziesz formularz kontaktowy, poprzez który przekażesz nam swoje zamówienie;

2

Wizualizacja – po szczegółowym omówieniu założeń zlecenia, Twoje zamówienie trafia do działu graficznego, gdzie powstaje graficzne przedstawienie Twojej wizji;

3

Akceptacja – pełną dokumentację zawierającą wizualizację, projekt techniczny i kosztorys przesyłamy do Twojej akceptacji. Na tym etapie możliwe jest wprowadzenie poprawek i domówienie szczegółów;

4

Produkcja – zaakceptowany projekt trafia na naszą produkcję. Zazwyczaj wykonanie zlecenia trwa od 8 do 14 dni roboczych. Oferujemy wysyłkę i montaż reklamy na terenie Małopolski.

Często zadawane pytania

Aby przygotować reklamę świetlną potrzebujemy kilku informacji: wymiary reklamy, rodzaj reklamy świetlnej, miejsce montażu.
W zależności od zaawansowania projektu, zlecenia realizujemy od 8 do 14 dni roboczych. Na każdym etapie zamówienia informujemy Cię o postępach prac.
Gwarancja na nasze produkty wynosi 2 lata.
Oferujemy montaż każdego rodzaju reklamy. Przy zamówieniu prosimy o wskazanie miejsca i adresu montażu. Dzięki temu możemy zaplanować termin i przygotować niezbędne narzędzia.
Tak, jest możliwość wysyłki.

Oferujemy konkurencyjne ceny reklamy podświetlanej, poproś o bezpłatną wycenę, aby się przekonać! Złóż zamówienie przez poniższy formularz kontaktowy, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu kilku godzin.

Złóż / wyceń zamówienie on-line