Strona główna / Ksero i druk A2

Ksero i druk A2

Wykonujemy ksero i druk w formacie A2 na miejscu oraz z możliwością wysyłki na dowolny adres. W naszych oddziałach wydrukujesz plakaty, mapy, grafiki, postery i wiele innych rzeczy. Oferujemy szeroki zakres rodzajów i grubości papieru. Istnieje również opcja ksero A2, gdyż mamy wielkoformatowy skaner wbudowany do plotera. Najnowszy 6-kolorowy ploter Canon pozwala drukować cienkie linie i kreski w wydrukach CAD.

Kalkulator druku i ksero A2

Kategoria:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • dostarczenie plików w PDF
  • opłacenia szybką płatnością online Przelewy24
Pliki wgrasz w następnym kroku
Cena brutto
0,00
netto
0,00
Dostępność: dostępny
Wysyłka: kurier InPost
Odbierz osobiście w Krakowie
Płatność: przelewy24, BLIK
Twoje zamówienie
Cena

Termin realizacji:

Termin realizacji 1-2 dni robocze.

Przy wyborze odbioru osobistego w oddziale przy ul. Rakowickiej (Kraków) należy doliczyć +1 dzień roboczy. Również wydruki A1 wykonujemy od ręki (30-60 min) w oddziale przy ul. Czarnowiejskiej 82.

Jakość wydruku A2

Drukujemy na różnych nośnikach, w tym papierze niepowlekanym CAD, plakatowym i fotograficznym, aby spełnić Twoje wymagania dotyczące druku. Nasza drukarka jest wyposażona w najnowocześniejsze technologie drukowania, które gwarantują ostry i wyraźny wydruk, bez względu na ilość kolorów lub detali grafiki.

Format A2 to bardzo popularny format w druku, który oferuje wystarczającą powierzchnię do drukowania większości projektów graficznych, plakatów i innych materiałów reklamowych.

Często zadawane pytania

Wydruki realizujemy w oddziale przy ul. Czarnowiejskiej 82. Zachęcamy do złożenia zamówienia online.
Tak, przy dużych zamówieniach lub stałej współpracy ceny ustalane są indywidualnie. Przewidujemy duże rabaty!
Tak, proponujemy dodatkowo atrakcyjne rabaty. Jeżeli reprezentujesz agencje reklamową lub firmę pośredniczącą zachęcamy do kontaktu biuro@zebradruk.pl. Z początkowej stawki rabatu można skorzystać już przy pierwszym zamówieniu.
Korzystamy z technologii druku atramentowego i eko-solwentowego.

 

Podobne produkty: