Strona główna / Ścianki reklamowe

Ścianki reklamowe

Ścianka reklamowa to idealny sposób na wyeksponowanie i zareklamowanie swojej firmy na różnego rodzaju eventach. Idealnie eksponują one logo oraz informacje o działalności. Ścianki takie budzą zainteresowanie potencjalnych klientów co umożliwia rozwój firmy.

Cennik ścianek reklamowych z nadrukiem
Ścianka reklamowa prosta - 2,4 x 2,4 m

Możliwość zamówienia na inny wymiar:
3×2 m, 4×2 m,, 5×2 m

1400 netto
Stand reklamowy - 0,8 x 2 m

Możliwość zamówienia na inny wymiar:
0,6×1,6 m, 2×2 m

905 netto
Ścianka reklamowa Pop-Up - 3x2 m

Możliwość zamówienia na inny wymiar:
3×3 m, 3×4 m, 3×5 m

1700 netto
Ścianka Teleskopowa - 3x2 m

Możliwość zamówienia na inny wymiar:
3×2,3 m, 2,5×2 m, 2,1×2 m, 1,6×2,4 m

1150 netto

Rodzaje ścianek reklamowych

Oferujemy wiele różnych ścianek wystawienniczych. Można wyróżnić ścianki typu pop-up, ścianki reklamowe tekstylne, a także ścianki reklamowe teleskopowe.

  • Ścianka typu pop-up – ścianka jest przeznaczona dla osób, które cenią sobie szybki montaż i demontaż. Wydruki montowane są na rzepy co ułatwia pracę. Jest to również produkt bardzo lekki co umożliwia wygodny transport ścianki reklamowej. Ścianka tego typu wykonana jest z aluminium, dlatego też jest wytrzymała.
  • Ścianka reklamowa tekstylna. W tym przypadku również ścianki są łatwe w montażu, a także utrzymaniu. Konstrukcja wykonana jest z aluminium. W tym przypadku nie potrzebne są żadne narzędzia do złożenia ścianki wystawniczej.Materiał jest montowany na konstrukcji za pomocą suwaków. Należy również wspomnieć o wysokiej jakości wydrukach, które są poddawane działaniu wysokiej temperatury co zapewnia wytrzymałość.
  • Ścianka reklamowa teleskopowa – jeśli ktoś nie chce dużych banerów może wybrać ściankę reklamowe teleskopowe. Można również poznać je pod nazwą „ścianka banerowa”. Jest to stojak na grafikę w kształcie prostokątnym. Materiał montowany jest jedynie na poprzecznych belkach stojaka.

Wszystkie ścianki mają również możliwość montażu podświetlenia led. Ścianka podświetlana robi większe wrażenie. Dzięki temu kolory są lepiej wyeksponowane, a ścianki i standy reklamowe są lepiej widoczne dla odbiorcy.

Dostępne są ścianki wystawiennicze w różnych rozmiarach oraz poziomach wygięcia. Można zamówić ścianki proste, horyzontalne, wertykalne oraz łukowate. Nie trzeba wybierać jedynie najprostszej opcji, lecz warto zainwestować w ścianki, które są bardziej efektowne i otulające stanowisko.

Trwałość nadruku i łatwość montażu

 Na wysokiej jakości tkaninie poliestrowej umieszczony jest trwały nadruk, wykonany metodą sublimacji. Poprzez wykorzystanie druku sublimacyjnego można cieszyć się wyrazistymi i estetycznie wyglądającymi kolorami przez bardzo długi czas. Ścianki takie nie wyblakną, a kolory będą długi czas intensywne i nasycone.

Ścianka reklamowa jest bardzo łatwa w montażu. Cały stelaż łączony jest na proste w obsłudze zatrzaski. Cała konstrukcja wykonana jest z aluminium co ułatwia transport oraz przenoszenie ścianki. Do złożenia całej ścianki nie są potrzebne narzędzia.

Jak zamówić ściankę reklamową z nadrukiem

1

Wycena i złożenia zamówienia

Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz lub nasz adres e-mail biuro@zebradruk.pl. Dołącz rodzaj ścianki, rozmiar oraz dołącz projekt nadruku.

2

Omówienie zamówienia oraz akceptacja projektu

Skontaktujemy się w celu omówienia zamówienia oraz akceptacji projektu. Jeśli nie posiadają Państwo gotowego projektu, to chętnie pomożemy stworzyć profesjonalny projekt

3

Realizacja zamówienia

Zamówienie zostanie zrealizowane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Ścianka zostanie wykonana w ciągu 5-8 dni roboczych.

4

Odbiór osobisty lub wysyłka

Po wykonaniu ścianki zamówienie można odebrać osobiście, ale także istnieje opcja wysyłki gotowego zamówienia.

Często zadawane pytania

Nie ma w tym przypadku jednoznacznej odpowiedzi. Ścianka reklamowa jest to bardzo indywidualna kwestia. Wszystko zależy od potrzeb firmy oraz od sposobu wykorzystywania produktu. Należy wybierać ściankę tak aby spełniała wszystkie wymagania.
Cena ścianki reklamowej od 905 netto. Cena zależna pozostaje od wielu czynników, np. rodzaju wybranego systemu, typu nośników oraz od wielkości ścianki.
Zamówienia realizowane są w ciągu 5-8 dni roboczych. Wszystko zależy od skomplikowania i wielkości projektu.
Jak najbardziej. Cała ścianka zapakowana jest w torbę transportową, która zostaje dołączona do każdego zamówienia. Niewielkie gabaryty złożonej ścianki oraz jej lekkość umożliwiają łatwy transport za pomocą samochodu.
Cena każdej ścianki posiada wliczony nadruk.
Złóż / wyceń zamówienie on-line