Strona główna / Standy reklamowe

Standy reklamowe

Stand reklamowy to specjalny nośnik reklamy zewnętrznej o dowolnych wymiarach. Dzięki niemu można eksponować reklamę poza Internetem czy środkami masowego przekazu. Można powiedzieć, że stand to zwyczajny stojak, który można umieścić w dowolnym miejscu. Oprócz materiałów reklamowych, można na nich umieścić także logo firmy, a także inne informacje, które są skierowane do klientów. Dzięki dostępnym możliwościom można zamówić standy wystawiennicze idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Rodzaje standów reklamowych
Stand reklamowy tekstylny - 0,8 x 2 m
550 netto
Stand reklamowy tekstylny - 1 x 2 m
905 netto
Stand reklamowy tekstylny - 0,9 x 2,3 m
985 netto
Stand Kaseton Podświetlany LED 1 x 2 m
2450 netto

Standy reklamowe ze spersonalizowaną grafiką

Standy reklamowe ze spersonalizowaną grafiką to świetna forma reklamy. Warto wybrać odpowiednią formę, a później zadbać o to, aby prezentowały się na niej właściwe materiały, które najlepiej się sprawdzą w danej sytuacji i przyciągną rzeszę klientów.

Standy reklamowe charakteryzują się różnorodnością atrakcyjnych form i zastosowań. Dzięki ich różnorodności z pewnością każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie.

Rodzaje standów reklamowych

Oferujemy kilka rodzajów standów reklamowych. Wszystkie modele wyróżniają się bardzo dobrą jakością. Są one wyprodukowane z dbałością o wszelkie szczegóły, dzięki czemu prezentują się naprawdę ciekawie i atrakcyjnie.

Oprócz materiału, standy można także podzielić ze względu na ich kształt. Dostępne są m.in. modele płaskie, z podświetleniem, wieże, stojaki, kolumny, ekspozytory oraz totemy.

Możliwość dostosowania wymiaru do potrzeb klienta. Tekstylne grafiki pozwalają zarówno na druk jednostronny jak również dwustronny.

Jak zamówić stand reklamowy

1

Wycena i złożenia zamówienia

Skontaktuj się z nami poprzez specjalny formularz kontaktowy lub maila. Napisz rozmiar standu reklamowego oraz dołącz projekt nadruku.

2

Omówienie zamówienia oraz akceptacja projektu

Skontaktujemy się, aby bardziej szczegółowo omówić projekt. Jeśli nie posiadają Państwo gotowego projektu, to pomożemy stworzyć projekt według twojej własnej koncepcji.

3

Realizacja zamówienia

Kiedy wszystkie szczegóły są już omówione, to przechodzimy do realizacji. Wszystko wykonane jest z materiałów najwyższej jakości z dbałością o każdy szczegół. Standy zostanie wykonany w ciągu 3-6 dni roboczych.

4

Odbiór osobisty lub wysyłka

Po wykonaniu standu zamówienie można odebrać, ale także istnieje opcja wysyłki gotowego zamówienia.

Często zadawane pytania (FAQ)

Standy reklamowe to lekkie konstrukcje aluminiowe, na które nakłada się grafikę wydrukowaną na tkaninie.
Usługa jest realizowana od 3 do 6 dni roboczych.
Zależnie od potrzeb można zamówić dowolną liczną standów.
Jak najbardziej, w przypadku jakichkolwiek problemów z wykonaniem projektu graficznego, który ma się pojawić na standach, nasza firma pomoże i wykona projekt do wydruku zgodnie z oczekiwaniami klienta.
Tak, oferujemy standy reklamowe ze spersonalizowaną grafiką.
Złóż / wyceń zamówienie on-line