Strona główna / Balony z nadrukiem

Balony z nadrukiem

Balony reklamowe z nadrukiem to niezawodny sposób na skuteczny marketing. Dzięki takim ozdobom każdy będzie mógł dowiedzieć się o Twojej firmie, a jej logo zapadnie mu w pamięć na długi czas. To doskonały sposób na nadruk danych firmy, loga jak i hasła reklamowego.

Balony reklamowe z logo

Oferujemy balony reklamowe z indywidualnym nadrukiem. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju balony lateksowe z wybranym przez Ciebie nadrukiem. Oferujemy najwyższej jakości, wyraźny i trwały nadruk na balonach w wielu kolorach.

Potrzebujesz balonów z logo Twojej firmy? Sprawdź naszą ofertę!

Balony z własnym nadrukiem

Nadruki na naszych balonach reklamowych wykonywane są w technologii sitodruk. Jest to technika, w której do wykonania wydruku wykorzystuje się specjalnie do tego przeznaczoną, drobno tkaną siatkę. Ta forma druku gwarantuje stuprocentową precyzję i trwałość efektu końcowego. Sitodruk pozwala nanieść na materiał wielokolorowe napisy i obrazy.

Wykonujemy nadruki na balonach wykonanych z lateksu, w wymiarze 12 cali (30 cm). Jest to najczęściej wybierana przez Klientów i najbardziej funkcjonalna wielkość, idealnie pasująca na każdą okoliczność. Mamy możliwość wykonać nadruki jedno-, dwu- lub trzykolorowe, w zależności od potrzeb Twojego zamówienia.

Wzornik kolorów balonów

 

Cennik balonow z nadrukiem

Ilość balonów 100 sztuk 200 sztuk 300 sztuk 500 sztuk 1000 sztuk 2000 sztuk
Balony z nadrukiem (1 kolor, 1 projekt) 180 zł 260 zł 350 zł 480 zł 800 zł 1400 zł

* Wszystkie podane ceny są wartościami netto, do których należy doliczyć 23% podatku VAT.

Dlaczego my:
Premium jakość

Używamy tylko najlepszej jakości balony.

Wizualizacja

Przygotujemy wizualizację nadruku na balonie i odeślemy Tobie do akceptacji.

Szybka realizacja

Możliwość wysyłki balonów w 24h.

Balony napełnione z helem

Możliwość napompowania balonów helem bezpośrednio u klienta.

Jak zamówić balony z nadrukiem:

1

Złóż/ wyceń zamówienie

Złożenie zamówienia odbywa się poprzez formularz kontaktowy lub e-mail. Podczas składania zamówienia należy podać kolor balonów, ilość oraz dołączyć projekt.

2

Omówienie projektu graficznego

Następnie skontaktujemy się z Tobą, w celu omówienie nadruku czy wyjaśnienia niektórych jego elementów. Pokażemy również wizualizację balonu z nadrukiem do akceptacji.

3

Realizacja zamówienia

Po akceptacji wizualizacji przystąpimy do realizacji, jak najszybciej będzie to możliwe. Czas trwania tego etapu zależy od ilości zamówionych balonów.

4

Odbiór balonów

Twoje balony reklamowe są gotowe i czekają na odbiór. Od Ciebie zależy, czy wolisz odebrać je osobiście, czy preferujesz wysyłkę pod wskazany adres.

Najczęściej zadawane pytania

Minimalna ilość balonów reklamowych z nadrukiem, jaką możesz u nas zamówić to 100 sztuk. Ten limit obowiązuje jednak w ramach jednego projektu.
Nadruk możliwy w jednym, dwóch oraz trzech kolorach.
Na zrealizowanie projektu będziemy potrzebowali od 3 do 7 dni roboczych.
Tak, druk po obu stronach balonu jest możliwy. Dzięki temu logo Twojej firmy lub nadrukowane na balonie napisy będą o wiele lepiej widoczne. Zaznacz w formularzu zgłoszeniowym, że interesuje Cię właśnie taki rodzaj druku, a z całą pewnością weźmiemy to pod uwagę podczas realizacji zamówienia!
Nasze balony reklamowe nadają się także do wypełniania helem, dzięki czemu idealnie dopasują się do każdego wystroju uroczystości! 

W celu złożenia zamówienia prosimy o podanie kolorów balonów, ilości oraz przesłanie projektu graficznego.

Złóż / wyceń zamówienie on-line