Strona główna / Torby papierowe z nadrukiem

Torby papierowe z nadrukiem

Torby papierowe, to preferowana przez wiele osób alternatywa dla tradycyjnych toreb foliowych. Cechuje je pojemność, wytrzymałość i uniwersalność. Obecnie, używa się ich nie tylko podczas wręczania prezentów czy robienia zakupów. To także doskonała forma reklamy firmy, dzięki umieszczonym na torbie nadrukiem.

Zalety toreb papierowych

Jakośc nadruku

Wysokiej jakości wyraźne nadruki. Niezależnie od treści gwarantujemy czytelność i wysoką jakość nadruku.

Ekologiczność

Jak wiadomo, papier jest bardziej ekologiczny od innych materiałów. Ponadto, torby papierowe są wielokrotnego użytku, co pozytywnie wpływa na środowisko.

Wytrzymałość

Wbrew pozorom, torby papierowe są bardzo wytrzymałe. W zależności od rozmiarów, mogą pomieścić i utrzymać zawartość o różnej wadze i wielkości.

Eleganckie i stylowe

Torby papierowe, w odróżnieniu od reklamówek foliowych, prezentują się schludnie i elegancko. Zarówno duże jak i małe torby przyciągają wzrok i są stylowe.

Papierowe torby z własnym nadrukiem

Oferujemy reklamowe torby papierowe, w różnych rozmiarach i kolorach oraz dowolnym wzorem. Nasze produkty to wytrzymałe i funkcjonalne akcesoria Twojej firmy. Papierowe torby użyte jako narzędzie reklamowe, mają pozytywny komunikat, generując tym samym zaufanie do używających ich firm i marek. Wykorzystanie ekologicznych toreb w budowaniu marki sprawia, że zaczyna ona być szybciej zapamiętywana.

Nadruki na torbach papierowych wykonujemy techniką sitodruku lub druku cyfrowego.

Cennik toreb papierowych

Torba biała Uchwyt: skręcany
0,70 netto
Torba brązowa Uchwyt: skręcany
0,65 netto
Torba czarna Uchwyt: skręcany
0,92 netto
Torba niebieska Uchwyt: skręcany
0,92 netto
Torba ciemnogranatowa Uchwyt: skręcany
0,92 netto
Torba bordowa Uchwyt: skręcany
0,92 netto

Cena za nadruk na torbach

Zamówienia kalkulujemy indywidualnie w zależności od wybranego nakładu, typu i koloru torby, projektu oraz liczby kolorów nadruku.

Nadruk cyfrowy od 20 sztuk.

Nadruk sitodrukowy od 100 sztuk.

Dostępne wymiary (A x B x C):

  • 13 x 7 x 35 cm
  • 18 x 8 x 22 cm
  • 18 x 8 x 34 cm
  • 25 x 11 x 32 cm
  • 31 x 12 x 41 cm
  • 34 x 20 x 35 cm
  • 40 x 14 x 40 cm
  • 54 x 15 x 46 cm

Torby papierowe z myślą o środowisku

Torby papierowe, to doskonały zamiennik tradycyjnych toreb foliowych, szkodliwych dla środowiska. Materiał, z którego wykonywane są torby papierowe, jest nie tylko ekologiczny ale także wytrzymały, a torebki wykorzystać można kilkukrotnie.

Mogą one stanowić bardzo elegancką formę opakowania, uniwersalną w swoim zastosowaniu. Jako producent toreb papierowych, gwarantujemy wysokiej jakości, szczegółowy i dopracowany druk.

Torby papierowe z nadrukiem mogą posłużyć podczas wręczania prezentów, rozwożenia posiłków z firm cateringowych lub też jako forma reklamy sklepu

Jak zamówić papierowe torby z nadrukiem

1

Złożenie zamówienia

Złożenie zamówienia odbywa się poprzez e-mail lub formularz kontaktowy. Podczas składania zamówienia należy podać rozmiar torb, kolor, ilość sztuk oraz przesłanie projektu.

2

Omówienie zamówienia

Przygotujemy i wyślemy wizualizacje torby z nadrukiem w celu akceptacji efektu końcowego. 

3

Realizacja zamówienia

Przygotowanie zamówienia zgodnie z ustalonymi kryteriami. Czas realizacji zależy  od metody nadruku oraz ilości zamówionych sztuk.

4

Wysyłka lub montaż

Możliwa wysyłka lub odbiór osobisty. Każda przesyłka zostaje starannie zapakowana, tak, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia.

Często zadawane pytania

Cennik uzależniony jest od rodzaju zamówienia. Torby wyceniane są w zależności od ich rodzaju, ilości zamówionych sztuk oraz projektu nadruku.
Zamówienia na torebki papierowe z logo realizowane są w terminie od 3 do 6 dni roboczych. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od rodzaju projektu oraz ilości zamawianych sztuk.
Torby dostępne są z dwoma rodzajami uchwytów. Wybrać można torby z uchwytem płaskim lub sznurkowym.
Ciężar, jaki jest w stanie wytrzymać papierowa torba uzależniony jest od jej rozmiarów. Może to być od 8 kilogramów do 10 kilogramów.
Bez wątpienia, papierowe torebki na prezent z logo firmy, będą prezentowały się bardziej elegancko, niż reklamówki foliowe. Charakteryzują się one także przystępną ceną, dobrą jakością i możliwością długiego użytkowania.

Papierowe torby z logo są przystępne i praktyczne dla firm, ponieważ pozwalają na bardziej eleganckie i wyraźne wzory niż plastikowe.

Aby wycenić zamówienie – wyślij zapytanie wraz z projektem na adres biuro@zebradruk.pl lub przez formularz kontaktowy niżej.

Złóż / wyceń zamówienie on-line