Strona główna / Blog / Różowa okładka – wyróżniaj się spośród innych prac dyplomowych

Różowa okładka – wyróżniaj się spośród innych prac dyplomowych

Sylwia Gorzyńska
2 komentarze

Wybór koloru okładki i oprawy pracy dyplomowej może wydawać się niewielkim szczegółem, jednak dla wielu studentów stanowi on istotny element podsumowujący ich wysiłki i zaangażowanie w trakcie studiów. W ostatnim czasie wśród studentów coraz popularniejszy staje się wybór różowego koloru dla pracy licencjackiej. Czy to tylko przejaw modnego trendu czy oryginalny wybór?

Dlaczego warto wybrać różową oprawę pracy

Różowy to kolor, który zwykle wyróżnia się z tłumu. Praca z różową oprawą może przyciągnąć uwagę innych ludzi, co może być przydatne, jeśli chcesz, aby Twoja praca była zauważona.

Również ten kolor kojarzy się z kreatywnością i estetyką. Dlatego też, jeśli Twoja praca wymaga kreatywności, wybór różowej oprawy może być dobrym pomysłem.

Czy różowy kolor jest odpowiedni do pracy dyplomowej?

Jeśli jednakże uczelnia nie narzuca ograniczeń w kwestii koloru, to różowa okładka może być odpowiedni dla pracy dyplomowej. Dlaczego? Otóż, wybór koloru jest kwestią indywidualną i zależy od gustu każdej osoby. Różowy kolor jest delikatny, może to wpłynąć na postrzeganie pracy dyplomowej przez recenzentów i egzaminatorów, którzy będą pozytywnie nastawieni do oprawy w tym kolorze.

W naszej drukarnie Zebra Druk oferujemy różowe pastelowe okładki z możliwością tłoczenia napisów. Dodatkowo, istnieje możliwość umieszczenia logotypu Twojej uczelni na okładce.

Zdjęcia różowych okładek naszych klientów

Wydruk i oprawa pracy dyplomowej w drukarni Zebra Druk

Jeśli zdecydowałeś się na różową okładkę do swojej pracy dyplomowej, warto zastanowić się, gdzie najlepiej wydrukować i oprawić swoją pracę. Jednym z polecanych miejsc jest drukarnia Zebra Druk. Dlaczego warto skorzystać z usług naszej drukarni?

 • Po pierwsze, Zebra Druk to miejsce, gdzie zawsze znajdziesz wysokiej jakości usługi. Drukujemy na najlepszej jakości papierach, co gwarantuje, że Twoja praca będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Ponadto, możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów w doborze odpowiedniej oprawy – zarówno pod względem kolorystyki, jak i materiału.
 • Po drugie, mamy wieloletnie doświadczenie w druku i oprawie prac dyplomowych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie to wydarzenie i jak istotne jest, aby Twoja praca była wykonana z najwyższą starannością i precyzją.
 • Po trzecie, u nas możesz skorzystać z usługi wysyłkowej. Dzięki temu, nie musisz osobiście przyjeżdżać do drukarni – możesz złożyć zamówienie online i otrzymać gotową pracę wprost do domu.

Opinie klientów

Na podstawie 267 opinii
Alex Band
Alex Band
2023-02-09
Чудовий сервіс! Можна скористатися компьютером, зробити фото на документи, відправити на місці зі смартфону по емейл документи що треба роздрукувати, відразу отримавши результат. Також, тут можна придбати деякі канцелярські товари. Ціни доволі приємі.
Magdalena
Magdalena
2023-02-08
Ekspresowy czas realizacji zamówienia, praca dyplomowa została wydrukowana zgodnie z oczekiwaniami, bardzo starannie 🤩👌
Michał Woźniak
Michał Woźniak
2023-01-31
Oprawa i druk pracy dyplomowej z wysyłką, wszystko w porządku i szybki termin realizacji, polecam
Natalia Kreft
Natalia Kreft
2023-01-23
Bardzo polecam, szybka realizacja zamówienia i duża możliwość wyboru koloru okładek prac dyplomowych 🙂
Karolina Borek
Karolina Borek
2023-01-16
Gorąco polecam tą drukarnię. Usługa wydruku i oprawy pracy inżynierskiej została wykonana bardzo sprawnie i rzetelnie.😊😍
Michał Boryczko
Michał Boryczko
2023-01-05
Świetne podejście do klienta, bardzo sprawna realizacja zamówienia. Sytuacja z małym błędem w wykonaniu produktu została rozwiązana na przestrzeni kilku godzin - drukarnia Zebra bardzo dba o to, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany. Jeszcze nie spotkałem się z tak szybką reakcją na maila i tak ekspresowym działaniem. Polecam współpracę z tą firmą!

Zachęcamy do skorzystania z usług drukarni Zebra Druk i wydrukowania oraz oprawienia swojej pracy dyplomowej w eleganckiej różowej okładce. Z nami możesz mieć pewność, że Twoja praca będzie prezentowała się perfekcyjnie i wyróżni się spośród innych.

Udostępni:
Komentarze
 • Marta

  Czy na okładce może być umieszczony srebrny napis “praca licencjacka” oraz logotyp uczelni (AGH )?

  • Konrad Kapera

   Tak, możemy zrealizować zamówienie.

Napisz komentarz