Litery podświetlane od przodu

Litery blokowe nazywane są inaczej literami przestrzennymi lub literami 3D. Przestrzenność to ich najważniejsza cecha, która odróżnia litery blokowe od szyldów lub tablic.

W aspekcie liter oferujemy wiele rozwiązań. Jednym z nich są litery podświetlane od przodu. Dzięki temu, ze podświetlony zostaje front litery, dany napis czy też logo staje się bardziej widoczne nawet z dużej odległości. Tego typu podświetlenie daje niesamowity efekt, zarówno w dzień, jak i w nocy.

Dlaczego my:

  1. Jesteśmy bezpośrednim producentem reklam od 6 lat. Projektujemy i montujemy reklamy o dowolnych wymiarach dla agencji reklamowych i klientów indywidualnych.
  2. Wszystkie wykonywane przez nas litery i kasetony, zachwycają długą żywotnością (nawet do 10 lat).
  3. Moduły Led najlepszej jakości. Posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości /CE/ oraz gwarancję (od 3 do 5 lat – w zależności od produktu).

Blokowe (podświetlane) litery - dzień Podświetlane litery - noc

Litery podświetlane od przodu – wykonywane są one przeważnie z plexi (używamy plexi kolorowej lub także folii translucentnej do podświetleń); Bok litery z profilu aluminiowego lub PCV grubości 8 lub 10 mm; oświetlenie LEDowe – tu stosujemy moduły reklamowe (stosujemy soczewkę, która rozprasza światło pod kątem 160 stopni, co daje niebywały efekt!), diody modułów są bardzo trwałe i cechują się długą żywotnością (od 3 do 5 lat).

Kształt, wielkość i kolor liter 3D jest dowolna.

Wykonujemy między innymi:

Litery podświetlane od tyłu (efekt HELLO)

Litery podświetlane od tyłu Litery przestrzenne podświetlane

Litery z podświetleniem bocznej krawędzi

Litery świecą krawędziowo (efekt halo) - dzień Litery świecą krawędziowo (efekt halo) - noc

Podświetlane litery wykorzystywane, jako element wystroju wnętrz w gustownych barach, klubach i kawiarniach lub też możemy zauważyć je podczas targów i konferencji.

 

Jeśli mają Państwo już zamysł/projekt lub po prostu pytania, zapraszamy do kontaktu! Tworzymy litery 3D, kasetony oraz szyldy, realizując każdy, nawet najbardziej wymagający projekt!

Prześlij nam informacje, a my przygotujemy wycenę

Cena liter jest kalkulowana indywidualnie na podstawie wielkości, użytych materiałów, sposobu wykonania oraz wyboru podświetlenia.

Zostaw nam kilka informacji na temat planowanej reklamy, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Do formularza możesz dołączyć zdjęcia, rysunek, logo lub gotowy projekt. Prosimy pisać bezpośrednio przez formę kontaktową lub e-maila biuro@zebradruk.pl.

Złóż / wyceń zamówienie on-line