Strona główna / Haft komputerowy

Haft komputerowy

Haft komputerowy to wyszywanie wzorów na tkaninie przez maszyny sterowane cyfrowo. Metoda komputerowa zastąpiła haft wykonywany kiedyś ręcznie. Haftowanie odzieży staje się coraz bardziej popularną formą dekoracji i oryginalnym dodatkiem, mającym na celu wyeksponowanie unikalności danej rzeczy. Za pomocą haftu możemy stworzyć indywidualny produkt. Haftowanie logo firmy może stworzyć swoistą oryginalną rzecz, charakterystyczną dla danej marki. Haftowanie na koszulkach, paskach i innych elementach garderoby jest sposobem na oryginalny wizerunek firmy.

Haft komputerowy

Oferujemy haft komputerowy wysokiej jakości. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, profesjonalnych maszyn i odpowiednio trwałej techniki, wykonujemy haft, który jest odporny na wielokrotne pranie czy prasowanie w wysokich temperaturach. Kolory nici nie bledną i nie przerywają się.

Oferujemy 4 rodzaje nadruków:

Haft bezpośredni

Wykonujemy haft na odzieży gotowej (koszulkach, bluzach, kurtkach, spodniach, czapkach itp.)

Emblematy

Naszywki (emblematy wojskowe, mundurowe, policyjne, strażackie, imienne, firmowe z logo, naszywki reklamowe, itd.)

Haft 3D

Używamy specjalnej pianki, którą podkładamy pod nić, co daje pożądany efekt 3D

Haft na wykrojach

Oferujemy możliwość haftowania na wykrojach odzieży (kołnierzykach koszul, rękawach, kieszonkach, nogawkach itp.).

Produkowane przez naszą firmę hafty znajdują zastosowanie przy odzieży promocyjnej, korporacyjnej, roboczej i ochronnej, odzieży dla służb mundurowych, odzieży medycznej, a także młodzieżowej i dziecięcej. Cechuje nas wysoka jakość oraz wiedza i doświadczenie. Zwracamy uwagę na każdy najdrobniejszy szczegół oraz dbamy o każdy etap powstawania haftu.

Do wykonania haftu komputerowego wykorzystujemy różne kolory nici. Maszyny, które sterowane są komputerowo dopasowują je odpowiednio, aby każdy odcień był perfekcyjnie dobrany do barwy szwów z projektu cyfrowego.

Zalety haftu

 • Jest wytrzymały i odporny na czynniki atmosferyczne i mechaniczne.
 • Odporny na ścieranie.
 • Kolor haftu nie blednie.
 • Można prać w wysokiej temperaturze.
 • Haft wykonany na odzieży wygląda elegancko i profesjonalnie.
 • Jest niezwykłą formą luksusu i oryginalności.
 • W dzisiejszych czasach haft jest modnym, kluczowym dodatkiem dopełniającym w stylu BOHO.
 • Haft doskonale sprawdzi się na tkaninach pluszowych, czy frotte np. na ręcznikach służąc do oznakowania ich np. nazwą hoteli.

Wady haftu

 • Do uzyskania dobrego efektu końcowego, zaplanowanego haftu, konieczne jest dobranie odpowiedniego projektu.
 • Tkaniny, na których ma być wykonany haft muszą być odpowiednio wytrzymałe.
 • Przy mniejszych nakładach wzrasta cena za usługę.

Haft komputerowy na każdym ubraniu i nie tylko

Wykonujemy haft komputerowy na elementach odzieży do znakowania wszelkiego rodzaju ubrań i nie tylko, między innymi; na koszulkach, bluzach, fartuchach, czapkach, paskach, kurtkach, torebkach, kocach, pościeli, ręcznikach itd. Haft cyfrowy na koszulce w postaci wyszytego napisu, imienia lub konkretnego symbolu, może być znakomitym, oryginalnym prezentem stworzonym specjalnie dla obdarowanego.

Cennik haftu

Zasadniczy wpływ na cenę ma kilka czynników, będą to m.in; ilość, miejsce haftowania, liczba kolorów, wielkość itp.

Aby przygotować wycenę potrzebujemy znać rozmiar nadruku, na jakim produkcie ma być wykonany haft lub naszywka, rodzaj odzieży, rodzaj tkaniny oraz w jakiej ilości mają być wyprodukowane.

Jak zamowic haft

1

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub nasz adres e-mail biuro@zebradruk.pl. Dołącz projekt nadruku w wiadomości, jako załącznik.

2

Skontaktujemy się z tobą i omówimy szczegóły zamówienia.

3

Zamówienie odbierzesz w dogodnym dla ciebie terminie i oddziale lub przywieziemy go pod wskazany przez ciebie adres! Realizujemy zlecenia z całej Polski

4

Ciesz się dobrej jakości materiałem i nadrukiem.

Często zadawane pytania

Cena haftu komputerowego zależy od rozmiaru haftu, stopnia skomplikowania projektu, wielkość szczegółów użytych w projekcie, ilości ściegów.
Termin realizacji na haft jest indywidualny dla każdego zlecenia i liczony od chwili dostawy towaru i zatwierdzenia prób haftów.
Litery muszą mieć co najmniej 5 mm wysokości i nie mogą być zbyt blisko siebie. Ogranicza nas struktura materiału, grubość nici i igły.
Plik powinien być zapisany w postaci wektorowej w formacie .cdr, .ai, lub .eps.
Maksymalny rozmiar haftu to 45 x 42 cm.

Haft komputerowy jaki państwu oferujemy zapewnia precyzję i jakość wykonania, a także pozwala na oryginalne efekty. Zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia. Służymy fachowym doradztwem i szybką wyceną. Wszystkie realizacje przygotowywane są stosunkowo szybko i precyzyjnie.

Prześlij nam informację, a my przygotujemy wycenę.

Złóż / wyceń zamówienie on-line