Strona główna / Kasetony reklamowe na zamówienie

Kasetony reklamowe na zamówienie

Obecnie kasetony reklamowe stanowią wizytówkę większości sklepów i firm. Ten typ reklamy zauważalny jest niemal wszędzie! Oferujemy wysokiej jakości kasetony podświetlane zarówno kasetony klasyczne z plexi, lecz także te bardziej wyszukane i trwalsze – kasetony z dibondu.

Oferujemy kasetony:

  • kasetony z licem z pleksi (jednostronne lub dwustronne);
  • kasetony z dibondu (jednostronne lub dwustronne);
  • kasetony w ramie CLICK.

Jesteśmy bezpośrednim producentem reklam od 6 lat. Projektujemy i montujemy reklamy o dowolnych wymiarach dla agencji reklamowych i klientów indywidualnych.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje reklam zarówno standardowe jak i wykonywane na indywidualne zamówienie.

Kaseton klasyczny z plexi

Głównym materiałem tego typu podświetlanej reklamy jest plexi. Sama rama składa się z profili aluminiowych, natomiast w środku kasetonu zamontowane jest oświetlenie LEDowe, aby zapewnić równomierność podświetlenia, a tym samym jak najlepszy efekt.

Kaseton klasyczny (dzień) Kaseton klasyczny (noc)

Kaseton podświetlany dwustronny (dzień) Kaseton podświetlany dwustronny (noc)

Kasetony z dibondu

Kasetony z dibondu jednostronne (dzień) Kasetony z dibondu jednostronne (noc)

Kasetony z dibondu dwustronne (dzień) Kasetony z dibondu dwustronne (noc)

Kasetony w ramie zatrzaskowej CLICK

Kasetony w ramie CLIC – charakteryzują się łatwą dostępnością do lica, od frontu kasetonu. Można łatwo i często zmieniać grafikę.

kasetony reklamowe

Dodatkowym atutem tego typu reklam świetlnych jest także dowolność, jeśli chodzi o kształt i kolorystykę samego projektu. Pomimo tego, że najczęściej spotykamy się z kasetonami LEDowymi o kształcie kwadratu lub prostokąta, w zakresie kształtu nie ma ograniczeń.

Podświetlane kasetony reklamowe są dosyć dobrą alternatywą w zastępstwie liter przestrzennych. Są one niezwykle czytelne, a przy tym szykowne i eleganckie.

Formy kasetonów reklamowych

 

Prześlij nam informacje, a my przygotujemy wycenę

Cena kasetonów reklamowych jest kalkulowana indywidualnie na podstawie wielkości, użytych materiałów, sposobu wykonania oraz wyboru podświetlenia.

Zostaw nam kilka informacji na temat planowanej reklamy, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Do formularza możesz dołączyć zdjęcia, rysunek, logo lub gotowy projekt. Prosimy pisać bezpośrednio przez formę kontaktową lub e-maila biuro@zebradruk.pl.

Złóż / wyceń zamówienie on-line