Strona główna / Blog / Pieczątki z logo firmy

Pieczątki z logo firmy

Sylwia Gorzyńska
Brak komentarzy

Na wstępie trzeba podkreślić, że w dzisiejszych czasach prowadzenie działalności gospodarczej bez pieczątki z firmowym logo znacząco zmniejsza naszą efektywność biznesową. Zindywidualizowana pieczątka firmowa z logo, która zapadnie w pamięć naszym klientom, to doskonały sposób, aby nasza firma wyglądała profesjonalnie i rzetelnie, a do tego – aby zapadała w pamięć.

Pieczątki z logo z hasłem reklamowym

Pieczątka z logo i/ lub z hasłem reklamowym może być bardzo dobrym pomysłem zarówno na początku prowadzenia swojego biznesu, jak i już w trakcie. Pieczątka z logo firmy może składać się tylko z tekstu, ale z powodzeniem można na niej umieścić na przykład elementy graficzne. Takie pieczątki mogą występować w różnych kształtach i kolorach, lecz wyjątkowo ciekawym pomysłem jest wybór okrągłej pieczątki, która nieco odbiega od tych tradycyjnych.

Taka pieczątka będzie znakiem rozpoznawczym naszej firmy i z pewnością zachęci do skorzystania z naszych usług niejednego potencjalnego klienta. W końcu nie od dziś wiadomo, że większość osób to wzrokowcy. Dlatego ciekawa forma zaprezentowania swojej firmy z pewnością przypadnie do gustu naszym kontrahentom i klientom.

Oferujemy szeroką gamę modeli pieczątek – https://zebradruk.pl/wyrabianie-pieczatek/. Istnieje możliwość wyrobienie pieczątki na podstawie skanu lub stworzenie indywidualnego projektu przez naszych pracowników.

Kilka przykładowych realizacji:

Zastosowanie pieczątki z logo

Pieczątka z logo ma nieskończenie wiele zastosowań – od ozdabiania w ten sposób naszych produktów, przez stemplowanie dokumentów, aż po oznaczanie w ten sposób przesyłek, które przygotowujemy dla naszych klientów. Poza tym taka pieczątka może pomóc nam w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy, warto więc zainwestować w nią już dziś. Nie tylko zwiększamy w ten sposób szanse na pozyskanie nowych klientów, ale również zwiększamy prawdopodobieństwo, że nasi klienci pozostaną z nami na dłużej.

Co jest potrzebne do wykonania pieczątki z logo?

Przede wszystkim potrzebny jest pomysł, jaka taka pieczątka miałaby wyglądać. W dalszej kolejności niezbędny jest projekt. Jeżeli macie Państwo przygotowany projekt w formie plików wektorowych, to muszą one mieć rozszerzenie: .cdr .eps, .ai, .pdf, svg. Z kolei  w przypadku plików rastrowych z rozszerzeniem: .jpg .bmp lub .gif – wtedy konieczne będzie przetrasowanie przesłanych zdjęć na wektory.

Podsumowując, pieczątka z logo firmy do niezbędnik, który znacząco wpłynie na jakość prowadzonego przez nas biznesu. Kształt, kolor i hasło, które zapadają w pamięci, z pewnością przyciągną do nas nowych klientów.

Udostępni:
Napisz komentarz