Litery z dibondu

W swojej ofercie liter przestrzennych posiadamy także litery z dibondu. Litery z dibondu stanowią nietuzinkową formę reklamy, dlatego też, gdy zależy Państwu na czymś szykownym i eleganckim – warto wybrać ten właśnie produkt.

Dibon nie jest niczym innym, jak oryginalną nazwą producenta płyt warstwowych/kompozytowych. Jest on złożony z dwóch warstw aluminium oraz wewnętrznego rdzenia polietylenowego.

co to jest dibond

Oferujemy litery z dibondu różnego koloru i wykończenia (błyszczące lub matowe czy też tzw. szczotkowane aluminium oraz drapane złoto). Dibond występuje w płytach o grubości 2 mm i 3 mm.

Litery z dibondu można również łączyć z innymi literkami np. ze styropianu czy też można je podświetlić lub mocować do ściany z zastosowaniem dystansów, zyskując przy tym niepowtarzalny efekt wizualny.

Wykonujemy między innymi litery z dibondu podświetlane:

Litery podświetlane od frontu

Blokowe (podświetlane) litery - dzień Podświetlane litery - noc

Litery podświetlane od tyłu

Litery podświetlane od tyłu Litery przestrzenne podświetlane

Litery z podświetleniem bocznej krawędzi

Litery świecą krawędziowo (efekt halo) - dzień Litery świecą krawędziowo (efekt halo) - noc

Wykonamy dla Państwa każdy napis o dowolnym kształcie, formacie, wielkości i stylu.

Obróbka dibonda odbywa się na profesjonalnej obrabiarce Volter CNC Routers.

Proces frezowania literProces frezowania liter

Prześlij nam informację, a my przygotujemy wycenę

Cena liter jest kalkulowana indywidualnie na podstawie wielkości, użytych materiałów, sposobu wykonania oraz wyboru podświetlenia.

Zostaw nam kilka informacji na temat planowanej reklamy, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Do formularza możesz dołączyć zdjęcia, rysunek, logo lub gotowy projekt. Prosimy pisać bezpośrednio przez formę kontaktową lub e-maila biuro@zebradruk.pl.

Złóż / wyceń zamówienie on-line