Litery z plexi

Litery z plexi stanowią produkt dosyć często wybierany przez Naszych klientów. Możemy zdecydować się na litery płaskie lub też w wymiarze 3D, z efektem podświetlenia lub bez. Wszystko zależy od Państwa wizji!

Czym tak naprawdę jest plexi? Plexi to inaczej szkło akrylowe czy też organiczne, którego głównym składnikiem jest polimetakrylan metylu.

Oferujemy Państwu litery niepodświetlane z różnych rodzajów plexi:

  • litery z plexi bezbarwnej;
  • litery z plexi kolorowej;
  • litery z plexi + styrodur;
  • litery z plexi bezbarwnej + dodatkowa warstwa plexi kolorowej na froncie liter.

 

  • Litery z plexi bezbarwnej – stanowią interesujące rozwiązanie, ze względu na idealnie bezbarwny bok  – ten rodzaj szczególnie polecamy fanom konstrukcji półprzezroczystych, szklistych.
  • Litery z plexi kolorowej – dzięki dowolności w zakresie kolorów, możemy wykonać niepowtarzalny projekt, także dający efekt lustrzany czy też metaliczny;
  • Plexi + styrodur – w tym połączeniu lico zrobione jest z plexi (jest błyszczące), co podnosi atrakcyjność matowego styroduru i daje dosyć ciekawy efekt końcowy.
  • Plexi bezbarwna + kolorowa – możemy połączyć bezbarwną plexi z kolorową na froncie. To rozwiązanie pozwala osiągnąć ciekawy efekt wizualny.

Litery są wytrzymałe i trwałe, zachowując przy tym całą swoją lekkość. Do głównych zalet należy odporność na promieniowanie UV, jak i dosyć wysoki stopień przezroczystości.

Wykonujemy między innymi litery z plexi podświetlane:

Litery podświetlane z plexi (podświetlenie od frontu)

Blokowe (podświetlane) litery - dzień Podświetlane litery - noc

Litery z podświetleniem bocznej krawędzi

Litery świecą krawędziowo (efekt halo) - dzień Litery świecą krawędziowo (efekt halo) - noc

Prześlij nam informację, a my przygotujemy wycenę

Cena liter jest kalkulowana indywidualnie na podstawie wielkości, użytych materiałów oraz sposobu wykonania.

Zostaw nam kilka informacji na temat planowanej reklamy, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Do formularza możesz dołączyć zdjęcia, rysunek, logo lub gotowy projekt. Prosimy pisać bezpośrednio przez formę kontaktową lub e-maila biuro@zebradruk.pl.

Złóż / wyceń zamówienie on-line