Strona główna / Litery przestrzenne podświetlane i niepodświetlane / Litery z podświetleniem bocznej krawędzi

Litery z podświetleniem bocznej krawędzi

Niezwykle ciekawe i niestandardowe rozwiązanie w literach podświetlanych jest podświetlenie samej krawędzi. Jest to dobra metoda wówczas, gdy zależy nam na nieco ciekawszym efekcie podświetlenia.

Front litery matowy lub też błyszczący i cechuje się tym, iż nie przepuszcza on światła. Boczną krawędź wykonujemy z plexi, którą wycinamy laserowo. Wewnątrz litery zamontowane moduły LEDowe, dzięki którym uzyskuje się efekt poświaty na podłożu.

Sam efekt jest natomiast nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale także trwały. Literki można montować wewnątrz, jak i na zewnątrz. Charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne.

Litery świecą krawędziowo (efekt halo) - dzień Litery świecą krawędziowo (efekt halo) - noc

Dlaczego my:

  1. Jesteśmy producentem reklam od 6 lat. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oferujemy litery solidnie wykonane, w bardzo atrakcyjnych cenach.
  2. Moduły Led najlepszej jakości. Posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz gwarancję.
  3. Wszystkie wykonywane przez nas litery, wyróżniają się bardzo długą żywotnością i atrakcyjny wyglądem przez wiele lat.
  4. Stosujemy tylko sprawdzone materiały znanych firm.

Wykonujemy między innymi:

Litery LED podświetlane z przodu

Blokowe (podświetlane) litery - dzień Podświetlane litery - noc

Litery LED podświetlane od tyłu

Litery podświetlane od tyłu Litery przestrzenne podświetlane

 

Prześlij nam informację, a my przygotujemy wycenę

Cena liter jest kalkulowana indywidualnie na podstawie wielkości, użytych materiałów, sposobu wykonania oraz wyboru podświetlenia.

Zostaw nam kilka informacji na temat planowanej reklamy, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Do formularza możesz dołączyć zdjęcia, rysunek, logo lub gotowy projekt. Prosimy pisać bezpośrednio przez formę kontaktową lub e-maila biuro@zebradruk.pl.

Złóż / wyceń zamówienie on-line