Strona główna / Blog / Rodzaje kalendarzy

Rodzaje kalendarzy

Sylwia Gorzyńska
Brak komentarzy

Bez względu na to,  jaki rodzaj kalendarza wybierzesz, możesz mieć pewność, że ta inwestycja przyniesie Ci wymierną korzyść. Codzienny kontakt klienta z kalendarzem zapewnia stałą, całoroczną promocję Twojej firmy. Indywidualny projekt, krótkie terminy, najwyższa jakość druku i oprawy, to wszystko zapewnia nasza drukarnia w jednym miejscu

Rodzaje kalendarzy

Drukarnia Zebra Druk w swojej ofercie, ma do zaoferowania szeroki wybór produktów. Możesz sam wybrać interesujący Cię produkt, albo masz możliwość kontaktu z nami. Doradzimy odpowiedni wariant, mamy doświadczenie, bo od lat zajmujemy się wydrukiem kalendarzy. Na wszystkich kalendariach, zaznaczone są święta, dni wolne itp. Na każdym znajdzie się Twoje logo, dane teleadresowe, oczywiście jeśli będziesz sobie tego życzył.

Kalendarze książkowe

Ten produkt od lat cieszy się największą popularnością. Formaty od A4, A5, B5 czy kieszonkowe A6, to wszystko znajduje się w naszej ofercie. Wydruk kalendarzy wysokiej jakości, trwała i estetyczna oprawa, to efekt działalności naszej drukarni. Miejsca na zapiski, notatki i uwagi, znacznie usprawnią planowanie zadań na cały rok. Różne rodzaje kalendarzy mamy w swojej ofercie. Ten jednak, wydaje się być najbardziej odpowiednim dla każdego szefa, managera czy też handlowca.

Od lat sprawdzają się jako prezenty dla pracowników i kontrahentów. Nic, co istotne, już nie umknie Twojej uwadze. Ten rodzaj kalendarza, codziennie nosimy ze sobą. Nawet w domu, podróży, czy na urlopie, jesteśmy w stanie przejrzeć terminarz. Możemy dodać czy skreślić jakąś notatkę. Prestiż w tym przypadku, wydaje się nie być bez znaczenia, stylowy gadżet zawsze będzie miłym prezentem.

Kalendarze ścienne

Chyba każdy spotkał się z tego typu kalendarzami. Mają zastosowanie praktyczne, ale są też niezaprzeczalną ozdobą każdego biura czy domu. Szeroka gama proponowanych kalendarzy ściennych zagwarantuje realizację wymagań każdego klienta. Dwunastomiesięczna promocja Twojej firmy, świetnie sprawdzi się u kontrahentów. Proste i czytelne kalendaria będą umilały i cieszyły przez cały rok.

Oprócz indywidualnej grafiki także nakład dopasujemy do Twoich potrzeb. Jednodzielne, trójdzielne, jednoplanszowe, wieloplanszowe, to wszystkie rodzaje kalendarzy ściennych, które możemy Ci zaproponować. Fachowo doradzimy, wykonamy projekt, wydrukujemy, a jak będzie taka potrzeba, to dostarczymy gotowy produkt. Budujesz w ten sposób świadomości marki, i właśnie to jest sposób na jej realizację.

Kalendarze na biurko

Podręczna, zawsze dostępna forma kalendarza. Ileż to razy szukałeś odręcznych notatek, które napisałeś w trakcie rozmowy telefonicznej czy bezpośredniej rozmowy z kooperantem? Nasza drukarnia ma dla Ciebie rozwiązania. Proponujemy tzw. podkład na biurko i piramidkę.

Podkład na biurko

Zwany inaczej planerem czy biuwarem, to bardzo wygodny i praktyczny rodzaj kalendarza. Nie zajmuje dużo miejsca na biurku, jest zawsze pod ręką, gotowy do notowania czy planowania. Już nigdy nie zabraknie Ci miejsca na notatki. Nie zapomnisz też o ważnych spotkaniach, planowanych kontaktach i innych ważnych sprawach. Wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt. Kalendarz ten, będzie znakomitym prezentem dla każdego klienta czy kontrahenta. Codziennie będzie przypominał o Tobie i Twojej firmie. Kalendarz wykonany jest na matowym papierze offsetowym, który świetnie nadaje się do pisania odręcznego. Twoje notatki będą trwałe i nie będą się rozmazywały.

Proponujemy, aby zużytej już kartki nie wyrzucać, najlepiej przewrócić na spód kalendarza. Są one skarbnicą starszych notatek, o których zapomnieliśmy. Niejednokrotnie ratują nas z opresji.

Piramidka

Zajmuje niewiele powierzchni na biurku, ale też masz na nim stosunkowo dużo miejsca na zapiski, plany itd. Idealny organizer. Można powiedzieć, że to niezbędny gadżet, który pełni rolę Twojego asystenta w pracy. Zaprojektujemy go zgodnie z Twoimi sugestiami i wykonamy na najwyższym poziomie. Oprócz niebagatelnej funkcji użytkowej, pełni też rolę dekoracyjną na Twoim biurku. Jest bardzo poręczny, zawsze w zasięgu ręki, gotowy do notowania, planowania spotkań itp. Kalendarz “Piramidka” można złożyć na płasko i bez problemu wysłać listem do Twoich klientów. Relatywnie niska cena, to dodatkowy atut tego kalendarza. Będzie on miłą niespodzianką dla Ciebie, przy składaniu zamówienia w naszej drukarni.

Kalendarze, dlaczego warto zainwestować

Kalendarze są najskuteczniejszą formą reklamy, jaką znamy. Jeśli wydrukujemy np. ulotki, nasz klient w tym momencie może nie być zainteresowany tematem. Ulotka trafi zapewne do kosza, a w najlepszym przypadku gdzieś głęboko do szuflady. Kalendarzy się nie wyrzuca! Zawsze będą wisiały na ścianie, przeważnie na widocznym miejscu.  Będą “pracowały” dla Ciebie codziennie, przez cały rok.

Wszystkie rodzaje kalendarzy, które wykonujemy, są drukowane na  najwyższej jakości sprzęcie poligraficznym. Wykorzystujemy najlepsze materiały do ich produkcji. Nasza drukarnia, gwarantuje wszystkim klientom zadowolenie z zamówionych produktów. Rozbudowany park maszynowy i doświadczeni pracownicy, są do Twojej dyspozycji.

Udostępni:
Napisz komentarz