Strona główna / Blog / Różowa okładka – wyróżniaj się spośród innych prac dyplomowych

Różowa okładka – wyróżniaj się spośród innych prac dyplomowych

Sylwia Gorzyńska
4 komentarze

Wybór koloru okładki i oprawy pracy dyplomowej może wydawać się niewielkim szczegółem, jednak dla wielu studentów stanowi on istotny element podsumowujący ich wysiłki i zaangażowanie w trakcie studiów. W ostatnim czasie wśród studentów coraz popularniejszy staje się wybór różowego koloru dla pracy licencjackiej. Czy to tylko przejaw modnego trendu czy oryginalny wybór?

Dlaczego warto wybrać różową oprawę pracy

Różowy to kolor, który zwykle wyróżnia się z tłumu. Praca z różową oprawą może przyciągnąć uwagę innych ludzi, co może być przydatne, jeśli chcesz, aby Twoja praca była zauważona.

Również ten kolor kojarzy się z kreatywnością i estetyką. Dlatego też, jeśli Twoja praca wymaga kreatywności, wybór różowej oprawy może być dobrym pomysłem.

Czy różowy kolor jest odpowiedni do pracy dyplomowej?

Jeśli jednakże uczelnia nie narzuca ograniczeń w kwestii koloru, to różowa okładka może być odpowiedni dla pracy dyplomowej. Dlaczego? Otóż, wybór koloru jest kwestią indywidualną i zależy od gustu każdej osoby. Różowy kolor jest delikatny, może to wpłynąć na postrzeganie pracy dyplomowej przez recenzentów i egzaminatorów, którzy będą pozytywnie nastawieni do oprawy w tym kolorze.

W naszej drukarnie Zebra Druk oferujemy różowe pastelowe okładki z możliwością tłoczenia napisów. Dodatkowo, istnieje możliwość umieszczenia logotypu Twojej uczelni na okładce. Okładka różowa może być z napisem praca licencjacka, magisterska, dyplomowa oraz inżynierska.

Zdjęcia różowych okładek naszych klientów

Różowa okładka z fiołkowym napisem lub w kolorze fuksji.

Różowa okładka może być z dowolnym kolorem napisu, np. złotym, srebrnym, czarnym, białym, fiołkowym oraz w kolorze fuksji.

Wydruk i oprawa pracy dyplomowej w drukarni Zebra Druk

Jeśli zdecydowałeś się na różową okładkę do swojej pracy dyplomowej, warto zastanowić się, gdzie najlepiej wydrukować i oprawić swoją pracę. Jednym z polecanych miejsc jest drukarnia Zebra Druk. Dlaczego warto skorzystać z usług naszej drukarni?

 • Po pierwsze, Zebra Druk to miejsce, gdzie zawsze znajdziesz wysokiej jakości usługi. Drukujemy na najlepszej jakości papierach, co gwarantuje, że Twoja praca będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Ponadto, możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów w doborze odpowiedniej oprawy – zarówno pod względem kolorystyki, jak i materiału.
 • Po drugie, mamy wieloletnie doświadczenie w druku i oprawie prac dyplomowych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie to wydarzenie i jak istotne jest, aby Twoja praca była wykonana z najwyższą starannością i precyzją.
 • Po trzecie, u nas możesz skorzystać z usługi wysyłkowej. Dzięki temu, nie musisz osobiście przyjeżdżać do drukarni – możesz złożyć zamówienie online i otrzymać gotową pracę wprost do domu.

Opinie klientów

Doskonała
Na podstawie 333 opinii
Ewelina Szymańska
Ewelina Szymańska
2024-03-13
Jestem bardzo zadowolona z oprawy pracy inżynierskiej, pięknie wyszło i bardzo szybko doszło 😊
Wiktoria Zykowska
Wiktoria Zykowska
2024-03-13
Fotka nie oddaje tego jak ta oprawa wygląda w realu 😍Dzięki niej nie mogę doczekać się obrony i mam super pamiątkę swojej ciężkiej pracy, która zostanie ze mną na długo. Realizacja zamówienia przebiegła szybko i sprawnie, a kontakt w trakcie realizacji, jak i po oceniam bardzo na plus! Serdecznie polecam!🔥
Aneta Staniszewska
Aneta Staniszewska
2024-03-11
Wydruk świetny, bez zarzutów. Oprawa na najwyższym poziomie. Szybka realizacja. Gorąco polecam ZEBRA DRUK! 🙂
Nikodem Nowak
Nikodem Nowak
2024-03-09
Bardzo dobrze wykonane wizytówki. Na + szybki czas odpowiedzi drogą mailową na zadane pytania, + bezproblemowy kontakt z działem produkcji w celu poprawy jakości przygotowanego projektu. Profesjonalne wykonanie w dobrej cenie.
Julia Góra
Julia Góra
2024-03-05
Bardzo szybka i sprawna realizacja zamówienia, kontakt ze sprzedawcą również szybki i bezproblemowy. W ciągu dwóch dni zamówienie bylo u mnie w domu. Oprawki bardzo ładne, polecam jak ktoś chce mieć ładnie oprawioną pracę bez wychodzenia z domu.
Apple Crown (Biuro AppleCrown)
Apple Crown (Biuro AppleCrown)
2024-02-28
Zdecydowanie polecam, wysyłałem do nich 1 plik kilka razy, pomogli wprowadzić w nim zmiany i finalnie doprowadzić do jego wydrukowania 🙂
Andrzej Wcislo
Andrzej Wcislo
2024-02-27
Ok
Wiktoria F
Wiktoria F
2024-02-15
Jeśli zastanawiacie się nad wyborem drukarni to tylko ZEBRA DRUK. Obsługa klienta, kontakt i efekt końcowy naklejki 10/10. Polecamy! 😎

Zachęcamy do skorzystania z usług drukarni Zebra Druk i wydrukowania oraz oprawienia swojej pracy dyplomowej w eleganckiej różowej okładce. Z nami możesz mieć pewność, że Twoja praca będzie prezentowała się perfekcyjnie i wyróżni się spośród innych.

Udostępni:
 • Marta

  Czy na okładce może być umieszczony srebrny napis “praca licencjacka” oraz logotyp uczelni (AGH )?

  • Konrad (Drukarnia Zebra Druk)

   Tak, możemy zrealizować zamówienie.

 • Klaudia

  Dzień dobry,
  Czy zamówię u Państwa różową oprawę z napisem “praca inżynierska”?

  • Sylwia (Drukarnia Zebra Druk)

   Dzień dobry,
   Tak, oferujemy wydruk i oprawę prac dyplomowych.
   Wydruk realizujemy zarówno na miejscu w oddziale, jak i online z możliwością wysyłki.
   Więcej informacji na stronie – https://zebradruk.pl/oprawa-prac/

Napisz komentarz