Litery podświetlane od tyłu

Jeśli szukają Państwo modnego i innowacyjnego sposobu na wyeksponowanie loga czy też napisu, to litery podświetlane od tyłu są idealnym wyborem (litery z efektem HALO). Jest to elegancki i szykowny sposób na zwrócenie uwagi klientów, natomiast cała reklama jest bardzo wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne!

Oferujemy możliwość wykonania liter podświetlanych LED o dowolnym kształcie i rozmiarze. Dlaczego my:

  1. Jesteśmy bezpośrednim producentem reklam od 6 lat. Projektujemy i montujemy reklamy o dowolnych wymiarach dla agencji reklamowych i klientów indywidualnych.
  2. Wszystkie wykonywane przez nas litery i kasetony, zachwycają długą żywotnością (nawet do 10 lat).
  3. Moduły Led najlepszej jakości. Posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości /CE/ oraz gwarancję (od 3 do 5 lat – w zależności od produktu).

Litery podświetlane od tyłu Litery przestrzenne podświetlane

Jeśli chodzi o budowę liter podświetlanych od tyłu, to wykorzystywane są różne materiały, w zależności od tego, jakiej grubości ma być napis. Front litery może być zarówno z dibondu (jeśli chcemy uzyskać efekt cienkich liter), z PCW czy też ze styroduru. Dodatkowo możemy stworzyć literki z licem z plexi. Idealne doświetlenie całego napisu zapewniają mini moduły LEDowe lub też diody z soczewką.

Światło odbijające się od ściany, daje niezwykły efekt wizualny, bez zbędnego efektu oślepienia.

Litery podświetlane z efektem halo są nie tylko praktyczne, lecz również także bardzo estetyczne. Nadadzą one elegancki i prestiżowy wygląd oraz przede wszystkim efektywność Państwa reklamie.

Wykonujemy między innymi:

Litery podświetlane od przodu

Blokowe (podświetlane) litery - dzień Podświetlane litery - noc

Litery z podświetleniem bocznej krawędzi

Litery świecą krawędziowo (efekt halo) - dzień Litery świecą krawędziowo (efekt halo) - noc

 

Prześlij nam informację, a my przygotujemy wycenę

Cena liter jest kalkulowana indywidualnie na podstawie wielkości, użytych materiałów, sposobu wykonania oraz wyboru podświetlenia.

Zostaw nam kilka informacji na temat planowanej reklamy, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Do formularza możesz dołączyć zdjęcia, rysunek, logo lub gotowy projekt. Prosimy pisać bezpośrednio przez formę kontaktową lub e-maila biuro@zebradruk.pl.

Złóż / wyceń zamówienie on-line