Strona główna / Litery przestrzenne podświetlane i niepodświetlane

Litery przestrzenne podświetlane i niepodświetlane

W zakresie swoich usług prowadzimy także tworzenie liter przestrzennych, liter reklamowych, które to ze względu na swoją atrakcyjność, jak i unikatowość, świetnie przyciągają wzrok każdego klienta.

Wśród liter przestrzennych dysponujemy literami podświetlanymi oraz niepodświetlanymi.

Litery podświetlane:

Litery niepodświetlane:

Kasetony reklamowe:

Przykładowe zdjęcia liter przestrzennych i kasetonów

Wykonujemy dla Państwa następujące projekty:

  1. Litery blokowe z podświetlanym frontem – front liter wykonywany jest z plexi (użyta może być plexi kolorowa lub też folia translucentna służąca do podświetleń), przy ciemnym froncie z reguły używamy obrysu, natomiast krawędzie liter pozostają białe – wszystko po to by dać uzyskać najlepszy efekt wizualny; używamy także plexi Black&White, gdzie w ciągu dnia front jest koloru czarnego, natomiast w nocy staje się biały, zwracający uwagę; jeśli chodzi o boki liter, są one tworzone z taśmy aluminiowej, w dowolnej kolorystyce.

  1. Litery podświetlane od tyłu – front liter wykonywany jest ze stibondu, PCV lub styrodoru, co daje gwarancję trwałości, wykorzystujemy także podświetlenie LEDowe, dające maksymalne i pełne podświetlenie, bez oślepienia!

Litery podświetlane od tyłu Litery przestrzenne podświetlane

  1. Litery świecą krawędziowo (efekt halo) – możemy użyć 2 alternatywy: z podświetleniem litery we froncie (jeśli chodzi o kolory -bok litery może być w tym samym kolorze co front lub może stanowić kontrast) lub też z podświetleniem krawędzi (front litery w macie lub połysku, natomiast krawędź rozświetlona);

Litery świecą krawędziowo (efekt halo) - dzień Litery świecą krawędziowo (efekt halo) - noc

Jeśli chodzi o litery niepodświetlane, mogą Państwo wybrać:

  • litery ze styroduru – twardego oraz odpornego na warunki atmosferyczne materiału – stanowią one nie tylko atrakcyjną, ale i ekonomiczną formę reklamy;
  • litery z plexi – używamy bezbarwnej, kolorowej oraz połączenia plexi i styroduru – te projekty charakteryzują się wysokim połyskiem oraz dają możliwość uzyskania efektu lustrzanego;
  • litery z dibondu – te warto wybrać przy większych reklamach;
  • litery z PCV – również bardzo trwałe, co daje możliwość wykorzystania ich zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Oprócz wykonania Państwa projektu świadczymy również inne usługi, czyli: montujemy litery reklamowe, frezujemy, grawerujemy, malujemy, jak i podświetlamy!

Oferujemy również kasetony reklamowe:

Kaseton klasyczny – głównym materiałem tego typu podświetlanej reklamy jest plexi. Sama rama składa się z profili aluminiowych, natomiast w środku kasetonu zamontowane jest oświetlenie LEDowe. Możemy podzielić kasetony na jednostronne lub dwustronne.

Kaseton klasyczny (dzień) Kaseton klasyczny (noc)

Kaseton podświetlany dwustronny (dzień) Kaseton podświetlany dwustronny (noc)

Kaseton z dibondu – to rodzaj kasetonów charakteryzujący się trwałością, elegancją oraz estetyką wizualną.

Kasetony z dibondu jednostronne (dzień) Kasetony z dibondu jednostronne (noc)

Kasetony z dibondu dwustronne (dzień) Kasetony z dibondu dwustronne (noc)

Mają Państwo wybór w zakresie kształtu / wielkości liter 3D i kasetonów.

 

Cena kasetonów i liter jest kalkulowana indywidualnie na podstawie wielkości, użytych materiałów, sposobu wykonania oraz wyboru podświetlenia.

Prześlij nam informacje, a my przygotujemy wycenę

Zostaw nam kilka informacji na temat planowanej reklamy, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Do formularza możesz dołączyć zdjęcia, rysunek, logo lub gotowy projekt. Prosimy pisać bezpośrednio przez formę kontaktową lub e-maila biuro@zebradruk.pl.

Złóż / wyceń zamówienie on-line